MojElektromobil
Slavo Dzuričko 8. marca 2018

Nový dizajn nabíjačiek Ionity prichádza a zapojí sa tak do moderných sietí nabíjacích staníc, ktoré sú známe vo viacerých krajinách. Niektoré zdroje dokonca prirovnávajú ekosystém nabíjacích staníc Ionity k známej sieti pre elektromobily Tesla Supercharger.

Náš tip
DO EURÓPY SMERUJE ĎALŠIA SIEŤ RÝCHLYCH NABÍJACÍCH STANÍC. STOJÍ ZA ŇOU RENAULT A NISSAN

Nabíjacia sieť Ionity

„Ako by bol plávajúci, svietiaci box sedí ako strecha nad štíhlym vertikálnym stĺpom, čo dáva nabíjacej stanici vzhľad majáka. Efekt, ktorý je v noci obzvlášť nápadný. V súlade s charakterom EMobility architektúra nabíjacej stanice prináša otvorený, ľahký a horúci zmysel pre priestor. Jednoduché štruktúry, inteligentné rozhrania a zmes robustných ľahkých materiálov sa spoja do bezproblémového „nabíjacieho zážitku“. V súlade s logom IONITY predstavujú farby tok energie počas nabíjacieho procesu.“ – hodnotí nový dizajn samotný tvorca nabíjacej siete.

O nabíjačkách Ionity pravdepodobne ešte budeme počuť. Do roku 2020 je na pláne hneď 400 nabíjacích staníc v celej Európe s výkonom až 350 kW. Minulý rok sme mohli byť svedkami vybudovania prvých 20 staníc a tento rok je na pláne 100 kusov nabíjacích staníc pre elektromobily. Na internete sa objavila už dokonca aj mapa plánovaných nabíjacích staníc.

FOTOGALÉRIA

Zdroj: electrek.co

8. marca 2018
Fotománia

+