MojElektromobil

Pred pár dňami sme vám priniesli informácie o výstavbe a spustení Tesla Supercharger V3 Košice. Po západnom a strednom Slovensku sa tak nabíjačky Supercharger dostali aj na východ. Postavená je pred nákupným centrom Atrium Optima a dostupné sú celkovo 4 stojany s výkonom 250 kW. Ide zároveň o prvé stojany V3 na Slovensku, čo znamená, že konektory sú CCS a maximálny výkon si jednotlivé stojany nedelia.

Dnes o 14:00 prebehlo oficiálne otvorenie a spustenie, na ktorom sme samozrejme nemohli chýbať. Na nabíjaciu stanicu sme prišli s Tesla Model 3 Performance a batériou nabitou na 33 %. Nabíjací výkon sa dostal maximálne na 152 kW, čo je pri tomto stave batérie strop. Celý premiérový test sme vysielali naživo na našom Facebooku.


Už Vám nič neujde!

Prihláste sa na odber noviniek súvisiacich s týmto vozidlom

3. decembra 2020

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+