MojElektromobil

Hyundai v prvý deň konania autosalónu v Nitre zverejnil slovenské ceny svojich dvoch noviniek. Ide o modely IONIQ Electric a SUV KONA Hybrid so spotrebou pod 5l/100 km. Nový IONIQ Electric má zase väčšiu kapacitu batérie a rýchlejšie sa nabije. Prešiel jemným faceliftom a tiež má vylepšený interiér.

Nový Hyundai IONIQ a Hyundai Kona hybrid
Nový Hyundai IONIQ a Hyundai Kona hybrid

Hyundai v prvý deň konania autosalónu v Nitre zverejnil slovenské ceny svojich dvoch noviniek – nového IONIQ-u Electric a SUV KONA Hybrid. Subkompaktné SUV KONA Hybrid je k dispozícii vo výbave FAMILY od 23 490 € a STYLE v cene od 25 990 €. Ide o klasický hybrid, nie o plug-in hybrid.

Vynovený zástupca C-segmentu IONIQ Electric s 38,3 kW batériou a 311 km dojazdom (WLTP) stojí vo výbave ELECTRIC 35 990 €. Vo výbave ELECTRIC+ je cena stanovená na 38 990 €. Zverejnením cenníkov oboch elektrifikovaných noviniek zároveň Hyundai spúšťa ich predaj na Slovensku.

Čerstvé zábery z predstavenia na autosalóne v Nitre:

Nový Hyundai IONIQ
Nový Hyundai IONIQ

 

Nový Hyundai Kona hybrid
Nový Hyundai Kona hybrid
3. októbra 2019

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+