MojElektromobil

S ďalším týždňom našej narodeninovej súťaže sme vám priniesli aj ďalšiu úžasnú cenu. Ak ste to ešte nezachytili, eAutoPortál oslávil v apríli svoje 1. narodeniny. Preto sme sa pri tejto príležitosti rozhodli podeliť sa s vami o túto radostnú udalosť tým, že vám počas celého trvania súťaže ponúkneme možnosť vyhrať nejakú peknú cenu. Ako už iste viete, hrali sme aj o BMW i3s na celý víkend!

Princíp súťaže bol veľmi jednoduchý: stačilo vyplniť jednoduchý dotazník a po jeho odoslaní ste boli automaticky zaradení do žrebovania. Súťaž trvala viac ako dva mesiace a my sme vám postupne odhaľovali jednotlivé výhry. Spolu ste počas celého trvania súťaže mali možnosť spoznať až 5 cien.

Kto vyhral BMW i3s na celý víkend?

Každý, kto sa zapojil do našej súťaže, mal možnosť vyhrať úžasné BMW i3s na celý víkend. BMW i3s sme mali možnosť otestovať aj v našej redakcii. Kto sa teda bude môcť tešiť z tejto úžasnej výhry, sme sa dozvedeli v záverečnom žrebovaní a teraz vám to veľmi radi prezradíme.

Šťastným výhercom sa stáva Branislav Dráb.

Výhercovi srdečne gratulujeme a budeme ho kontaktovať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol v rámci súťaže. Ostatní však vôbec nemusíte zúfať, pretože už zajtra sa dozvieme meno ďalšieho šťastlivca, ktorého potešíme ďalšou skvelou výhrou 🙂


Cenu do súťaže venuje

13. júna 2018

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+