MojElektromobil
Redakcia 23. septembra 2021

Jazdíte na elektrickom aute a radi by ste sa s nami podelili o svoje dojmy, prípadne napísali krátku recenziu? Teraz máte jedinečnú možnosť. A navyše môžete získať skvelú odmenu – zážitkovú jazdu na Tesle.

Svoje skúsenosti, rady, tipy alebo iné zaujímavé postrehy môžete zdieľať s našimi čitateľmi priamo prostredníctvom nášho webu. Uvidíte to, ako na elektrické autá alebo vaše skúsenosti so svetom elektromobility reagujú ostatní čitatelia, či sa im páčia, prípadne majú nejaké doplňujúce otázky, ktoré by ste im mohli zodpovedať.

Neváhajte, napíšte svoj článok a pošlite nám ho spolu s fotografiami na sefredaktor(zavináč)mojelektromobil.sk. Váš príspevok sa môže venovať rôznym oblastiam, ktoré súvisia so svetom elektrických áut.

Môže ísť o skúsenosti s jazdou na konkrétnom elektromobile, priamo recenziu daného modelu, praktické rady a tipy pre elektromobilistov či rôzne zaujímavosti spojené s praktickou stránkou tohto segmentu. Privítame aj netradičné príspevky či videotvorbu z vašej produkcie.

Svoje články vo Worde alebo Google Docs môžete posielať na sefredaktor(zavináč)mojelektromobil.sk. Rovnako nám pošlite aj fotografie, ktoré môžeme publikovať v rámci vášho článku. Tešíme sa na zaujímavý obsah, najlepšie články odmeníme pekným darčekom 🙂

23. septembra 2021

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+