MojElektromobil
  • Čo všetko ponúka model EQA od značky Mercedes-EQ?
  • Aké technológie nájdete v elektromobiloch Mercedes-EQ?
  • Ako Mercedes vylepšuje nabíjaciu infraštruktúru?
  • Prečo už netreba zvyšovať kapacitu batérií v elektromobiloch?

Na Salóne elektromobilov 2021 vystúpil aj Iľja Majda zo spoločnosti Motor-Car. V prezentácii s názvom Novinky Mercedes-Benz podrobne predstavil elektromobil EQA od značky Mercedes-EQ. Zo záznamu prezentácie sa dozviete všetko, čo o tomto elektrickom športovcovi potrebujete vedieť.

Aby toho nebolo málo, pridáva sa k tomu aj niekoľko ďalších pikošiek a zaujímavých informácií zo segmentu elektromobility. Pozornosť je venovaná aj otázke nabíjania a možnostiam, ktoré Mercedes ponúka. Či už v oblasti domáceho alebo verejného nabíjania.

Salón elektromobilov 2021 v Košiciach

Salón elektromobilov 2021 má tento rok namierené ešte do Košíc, a to v termíne 3. až 5. septembra. Bezplatná registrácia už bola spustená. Všetky podrobnosti a kľúčové informácie nájdete na webovej stránke e-salon.sk.

Náš tip
Sú elektromobily drahé? Ktoré sa predávajú najviac? Aké novinky nás čakajú tento rok? | VIDEO
23. júla 2021

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+