MojElektromobil

Spoločnosť Mercedes-Benz posledné dni pravidelne “kŕmi” svojich verných fanúšikov novými informáciami o pripravovanom luxusnom elektrickom SUV, ktoré by malo prísť na trh pod názvom Mercedes-Benz EQC. Po tom, čo sme mali možnosť prezrieť si časť prednej a zadnej masky či nové predné a zadné svetlomety, teraz prichádza na rad interiér a jeho vybavenie. Pre viac detailných záberov sledujte krátke video nižšie.

Náš tip
MERCEDES-BENZ UKAZUJE ĎALŠÍ „TEASER“ NA NOVÝ ELEKTROMOBIL EQC. TAKTO VYZERÁ ZADNÁ ČASŤ | VIDEO
Náš tip
MERCEDES-BENZ ODHAĽUJE KRIVKY PRODUKČNEJ VERZIE ELEKTROMOBILU EQC | VIDEO

Mercedes-Benz EQC | Interiér

Prístrojová doska dýcha 21. storočím, pričom jej hlavnou súčasťou bude aj obrovský panel s obrazovkou. Podobné riešenie už ponúkajú aj vybrané vlajkové kúsky značky Mercedes-Benz aj v súčasnosti. V tomto prípade však opticky vyzerá táto obrazovka ešte väčšia. Zároveň je však takisto rozdelená do dvoch hlavných segmentov. Pod obrazovkou sa v pravej časti nachádzajú pozdĺžne výduchy a pod nimi následne ďalšie ovládacie prvky prístrojového panelu.

Výrobca pochopiteľne luxusnému elektrickému SUV pribalil do výbavy aj špičkové ambientné osvetlenie. Toto osvetlenie je v aktuálnych vlajkových modeloch značky dokonca možné prispôsobiť. Oficiálne predstavenie tohto elektromobilu sa uskutoční už 4. septembra 2018 vo švédskom Štokholme. Páči sa vám náhľad do interiéru tohto pripravovaného elektromobilu? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Zdroj: electrek.co

31. augusta 2018

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+