MojElektromobil
  • Ako vyzerá aktuálna elektrifikovaná ponuka značiek Jaguar a Land Rover?
  • Ako sa vyvíjali vozidlá značky Land Rover? 

Salón elektromobilov 2021 Košice sa bližšie venoval množstvu tém úzko prepojených so segmentom elektromobility. Najväčšia pozornosť sa celkom prirodzene venovala práve elektrických vozidlám. Okrem testovacích jázd a vystavených modelov sa návštevníci akcie mohli s najhorúcejšími novinkami zoznámiť prostredníctvom prezentácií.

Prezentáciou Novinky Jaguar Land Rover sprevádza Ondrej Rabatin zo spoločnosti Jaguar Land Rover. Dozviete sa niečo z histórie britských značiek, no primárne sa prezentácia zameriava na elektrické novinky, ktoré nedávno pribudli do ich portfólia.

Pozornosť je venovaná plug-in hybridným vozidlám, ale aj čistým elektromobilom. Jaguar F-Pace, Jaguar I-Pace aj modely Land Rover Defender či Range Rover. Práve o týchto ikonických autách sa dozviete viac.

Náš tip
Ako Ministerstvo hospodárstva SR podporuje slovenskú elektromobilitu? Aké dotácie môžeme očakávať? | VIDEO
17. septembra 2021

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+