MojElektromobil

Rok 2020 je pre redakciu MojElektromobil.sk veľmi výnimočný. V januári sa nám podarilo zorganizovať najväčšiu výstavu pre fanúšikov Salón Elektromobilov 2020 v Bratislave, čo bolo vyvrcholenie úspešného konca minulého roka. V roku 2019 medzi najčítanejšie články patrili témy, ktoré sa venovali dotáciám na elektromobil. Ak chceš byť súčasťou portálu, ktorý pomáha elektromobilistom na ich elektrickej ceste, toto je tvoja šanca.

Koho hľadáme a čo očakávame

Ak si fanúšik elektromobilov, to je výborný základ. Hľadáme človeka, ktorý je zodpovedný a má prehľad o elektromobiloch a zaujímajú ho ekologické témy. Hľadáme redaktora, ktorý má už skúsenosti s elektromobilom, sleduje pravidelne všetky novinky a má odhodlanie bojovať proti hoaxom o elektrických autách vysvetľovaním a vzdelávaním nových čitateľov.

Nový redaktor musí vedieť vyjadriť svoj názor na aktuálne ekologické témy, vie byť objektívny pri testoch áut, ktoré bude mať možnosť každý týždeň jazdiť a recenzovať. Redaktor musí vedieť pracovať s fotografiou a nesmie sa báť postaviť pred kameru či povedať svoj názor pri podcastoch, ktoré tiež pripravujeme.

Tvoje úlohy a zodpovednosti

Ako redaktor budeš zodpovedný za obsah, sledovanie aktuálnych noviniek, nebudú chýbať ani testy najnovších vozidiel – plug-in hybridov a elektromobilov.

V redakcii budeš pracovať pri tvorbe multimediálneho obsahu, to znamená tvoriť články, videá, podcasty alebo príspevky na sociálne siete. Komunikovať budeš s našimi čitateľmi, ktorým pravidelne odpovedáme na rôzne otázky a postrehy. Nebudeš samozrejme na všetko sám, ale rôzne úlohy budete spoločne riešiť s ostatnými redaktormi v redakcii.

Hľadáme človeka z Bratislavy, aby mal možnosť pracovať v našej redakcii a vedel sa zúčastňovať na tlačových konferenciách. Naša redakcia už pravidelne chodí aj na exkluzívne novinárske akcie na Slovensku a v zahraničí.

Koľko si zarobíš? Hľadáme redaktora na plný úväzok

Hľadáme ďalšieho redaktora na plný úväzok. Do redakcie chceme niekoho skúseného, ideálne ak by mal vyštudovanú žurnalistiku a už mal skúsenosti s písaním. Musí mať odjazdených už niekoľko sto až tisíc elektrických kilometrov.

Ponúkame plat, ktorý môže byť od 900 do 1300 eur mesačne (živnosť alebo TPP). Odmena sa bude odvíjať od tvojich skúseností, tvojho prístupu, počtu a kvality článkov a videí, ktoré spravíš. Všetko si dohodneme osobne.

Chceš písať z domu? Môžeš byť externista

Ak si študent alebo más voľný čas a chcel by si písať o technologických novinkách, máme príležitosť aj pre teba. Ako externý redaktor si vieš zarobiť od 50 do 300 eur. Závisí to od množstva času, koľko budeš chcieť písaniu venovať ale aj od náročnosti tém, ktoré budeš spracovávať. Odmena sa počíta podľa počtu znakov, ktoré napíšeš.

O MojElektromobil

Náš portál vznikol v roku 2017 ako eAutoPortal.sk, ktorý sme v októbri 2018 premenovali na MojElektromobil.sk. Tvojim šéfredaktorom bude Tomáš Gurský, ktorý je v komunite elektromobilistov známy ako autorita a má rozumný názor na elektrické vozidlá, na ktorých jazdí už viac ako tri roky. Je často citovaný v iných médiách na témy elektromobily a mýty a fakty, ktoré sa stále objavujú na internete.

Momentálne máme redakciu v Bratislave, ktorá je spoločným miestom aj pre redakciu MojAndroid.sk. MojElektromobil.sk koncom minulého roka pokoril hranicu 100-tisíc návštev mesačne, máme verných fanúšikov na Facebooku a Instagrame. Začíname tvoriť aj video obsah na YouTube.

Benefity

  • redakcia – práca v prostredí rodinného domu v Karlovke
  • spoločné obedy v reštaurácii
  • lístky na filmové predstavenia
  • účasť na neformálnych redakčných akciách, napríklad: predĺžený víkend na chate, nechýbajú oslavy narodenín portálu či vianočné trhy

Ozvi sa nám

Ak ťa táto ponuka zaujala, určite sa nám ozvi. Stačí, ak mi pošleš na e-mail svoju video vizitku alebo nám pošli svoj životopis. Sprav krátke predstavenie svojej osoby, kde okrem seba opíš aj tvoje obľúbené elektrické auto.

Odkaz na YouTube video mi pošli na e-maily: tomas(zavináč)mojelektromobil(bodka)sk a michal(zavináč)mojelektromobil(bodka)sk a do predmetu napíš “MojElektromobil #PracaSnov2020“.

Tešíme sa na tvoj e-mail a možnú spoluprácu. Budeme sa snažiť odpísať každému záujemcovi.

Inzerát je aktuálny do 30. 3. 2020.

Ďaľšie inzeráty

 

 

 

17. februára 2020

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+