MojElektromobil

Portál MojElektromobil.sk zaznamenal historický rekord, kedy sa nám prvýkrát podarilo pokoriť hranicu 100-tisíc návštev mesačne. Len rok po spustení nového rebrandingu stránky sa tak veľmi tešíme z tohto čísla.

Čitateľov najviac zaujímala téma dotácií, kde sme pravidelne prinášali užitočné články, ako o dotáciu požiadať, ktoré vozidlá sú na Slovensku dostupné a sledovali sme situáciu pri registrácii žiadosti o dotácie naživo.

Medzi obľúbené témy patria aj mýty a fakty o elektromobilochtesty elektromobilov a plug-in hybridov či prvé jazdy s novinkami ešte v zahraničí. Tento rok sme otestovali už 5 modelov ešte pred príchodom na slovenský trh.

Portál MojElektromobil.sk začal svoju internetovú cestu 15. októbra 2018 a tento rok sme oslávili prvé narodeniny. Pred rokom portál čítalo približne 6-tisíc ľudí, dnes je počet čitateľov skoro 60-tisíc. Zvýšil sa aj počet návštev na 102-tisíc mesačne a počet zobrazených stránok je viac ako 212-tisíc (štatistiky z Google Analytics – posledných 30 dní).

navstevnost mojelektromobil

Ďakujeme všetkým za priazeň a podporu a už teraz sa tešíme na aktivity v roku 2020. Začíname už v januári, kedy pripravujeme Salón Elektromobilov 2020 v Bory Mall.

17. decembra 2019

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+