MojElektromobil

V lete sa svet vždy mení. Ponúka príležitosti na zážitky, dobrodružstvo a objavovanie nových vecí. Spoločnosť GreenWay, najväčší operátor verejných nabíjacích staníc pre elektromobily v strednej a východnej Európe, preto prináša ľuďom možnosť spoznať cez leto svoje výnimočné služby za mimoriadne výhodných podmienok. Špeciálne pri príležitosti podujatí Salón Elektromobilov 2023 ohlásil skvelú akciu pre svojich existujúcich, ale aj nových zákazníkov. Za programy Energia Plus a Energia Max môžu počas prázdninových mesiacov platiť o polovicu menej!

Akcia platí pre všetkých zákazníkov a je ideálnym spôsobom, ako si vyskúšať špičkové služby GreenWay aj v prípade, že vodič dlhodobo preferuje iného poskytovateľa nabíjacích služieb alebo je naučený nabíjať sa len doma. V sieti GreenWay je dnes už viac ako 50 tisíc spokojných vodičov elektrických batériových áut a ich počet každým dňom rastie. Registrácia je jednoduchá a rýchla, záujemcovia sa môžu prihlásiť na webovej stránke https://greenway.sk/sluzby alebo prostredníctvom špičkovej mobilnej aplikácie.

Šanca objavovať

Aké balíky energie sú obsiahnuté v mesačných programoch GreenWay a prečo je výhodné vyskúšať si ich práve teraz? Napríklad s programom Energia Plus majú vodiči elektromobilov k dispozícii voľných 30 kWh na nabíjanie elektromobilu doma i v zahraničí. Namiesto 9,90 € zaplatia v júli a auguste len 4,45 € (vrátane DPH). Pripomeňme, že pri priemernej spotrebe elektromobilu je to čiastka, za ktorú môžu precestovať viac ako 220 kilometrov. Mesačný program Energia Max je ešte výhodnejší, pretože obsahuje až 100 kWh, s ktorými elektromobil dokáže prejsť vyše 750 kilometrov. V júli a auguste môžu zákazníci GreenWay za tento program platiť namiesto 29,90 € len 14,95 € (vrátane DPH).

Pre koho je akcia určená

Výhody akcie Letná pohoda s vetrom vo vlasoch dokážu naplno využiť tí, ktorí si ľubovoľný mesačný program aktivujú do 30. júna. V takom prípade budú poplatky za balíky služieb v mesiacoch júl a august automaticky znížené o 50 %*. Ak sa vodič do siete GreenWay pridá napríklad až v priebehu mesiaca júl, za august síce získa polovičnú zľavu na celý mesačný poplatok, no za júl už len zľavu na alikvótnu časť paušálu.

Výhodné ceny mesačných programov počas letných prázdnin však samozrejme môžu využívať aj existujúci zákazníci GreenWay. Stačí, ak si v Klientskej zóne aktivujú zľavový kód LETO2023. Ak to stihnú do konca školského roka, využijú výhody akcie naplno.

Výhodou mesačných programov GreenWay nie je len to, že obsahujú voľné kWh na nabíjanie auta v sieti GreenWay. Aj cena za kWh po vyčerpaní voľnej energie je oveľa výhodnejšia ako pri jednorazovom nabíjaní, konkrétne od 26 centov s programom Energia Max, resp. 32 centov s programom Energia Plus. Ďalšou výhodou je, že mesačný program si môžu zákazníci GreenWay meniť podľa aktuálnych potrieb bez sankcií, čiže pri využívaní konkrétneho programu neexistuje žiadna viazanosť.

* Výška mesačného poplatku za obidva akciové programy ostáva v mesiaci jún nezmenená bez ohľadu na to, kedy si vodič akciu aktivuje, či už ako nový alebo existujúci zákazník siete GreenWay.

Náš tip
GreenWay má nového roamingového partnera. Pridáva 2200 nabíjacích staníc v Európe
30. mája 2023

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+