MojElektromobil

GreenWay pozýva na ďalšie pokračovanie podujatia Salón elektromobilov 2024, ktoré sa od 14. do 16. júna uskutoční v obchodnom centre Laugaricio v Trenčíne. Predstavia sa tu desiatky elektromobilov a plug-in hybridov na testovacích jazdách a od piatka až do nedele bude pripravený bohatý program a zábava pre celú rodinu. GreenWay pri tejto príležitosti pripomína svoju letnú akciu pre existujúcich aj nových zákazníkov. Počas leta budú mať v rámci mesačných programov Plus a Max o 50 % voľnej energie naviac.

Spoločnosť GreenWay, najväčší operátor verejných nabíjacích staníc pre elektromobily v strednej a východnej Európe, prináša svojim zákazníkom možnosť využívať mesačné programy cez leto za mimoriadne výhodných podmienok.

Špeciálne pri príležitosti Salónu Elektromobilov 2024 ohlásil skvelú akciu pre svojich existujúcich, ale aj nových zákazníkov. V rámci mesačných predplatených programov Energia Plus a Energia Max budú mať počas prázdninových mesiacov o polovicu viac voľnej energie! Akcia platí pre všetkých zákazníkov a je ideálnym spôsobom, ako si vyskúšať špičkové služby GreenWay aj v prípade, že vodič dlhodobo preferuje iného poskytovateľa nabíjacích služieb alebo je naučený nabíjať sa len doma.

S programom Energia Plus budú mať vodiči elektromobilov v júli a auguste k dispozícii voľných nie 30, ale až 45 kWh na nabíjanie elektromobilu v sieti GreenWay. Mesačný program Energia Max bude cez leto ešte výhodnejší, pretože bude obsahovať až 150 voľných kWh. Noví aj existujúci zákazníci si výhody letnej akcie musia aktivovať prostredníctvom kupónu “LETO2024” v Klientskej zóne. Výhody tejto ponuky využijú naplno, ak to spravia kedykoľvek od 23. mája do konca školského roka.

Letná akcia GreenWay | Zdroj: GreenWay

Výhodou mesačných programov GreenWay nie je len to, že obsahujú voľné kWh na nabíjanie auta v sieti GreenWay. Aj cena za kWh po vyčerpaní voľnej energie je oveľa výhodnejšia ako pri jednorazovom nabíjaní. Ďalšou výhodou je, že mesačný program si môžu zákazníci GreenWay meniť podľa aktuálnych potrieb bez sankcií, čiže pri využívaní konkrétneho programu neexistuje žiadna viazanosť.

Salón Elektromobilov, najväčšia špecializovaná výstava elektrických vozidiel na Slovensku, píše tento rok už svoj piaty ročník. Pre verejnosť je prístupná bezplatne. Predstaví najnovšie modely elektromobilov a plug-in hybridov dostupných na slovenskom trhu. Pripravené budú aj vozidlá na testovacie jazdy.

Samozrejmosťou je sprievodný program, súťaže o rôzne ceny aj program pre rodiny s deťmi. Naživo sa zoznámite s najnovšími elektromobilmi značiek Jaguar, MG, Nissan, Renault, Volkswagen či Volvo. Chýbať nebudú ani zážitkové jazdy na elektromobiloch Tesla.

Pre návštevníkov, ktorí sa vopred zaregistrujú cez e-salon.smartroadshow.sk je pripravený aj darček – praktický sprievodca svetom elektromobilov. Registrujte sa tu:

  • Salón Elektromobilov 2024 Trenčín (OC Laugaricio): 14. až 16. jún 2024
  • Salón Elektromobilov 2024 Martin (OC Tulip): 29. až 30. jún 2024
  • Salón Elektromobilov 2024 Košice (OC Optima): 6 až 8. september 2024

Salón Elektromobilov 2024 v skratke:

  • desiatky elektromobilov plug-in hybridov na jednom mieste
  • exkluzívne prednášky a diskusie
  • testovacie jazdy od piatka až do nedele
  • program a zábava pre celú rodinu
  • výhry pre registrovaných návštevníkov
  • unikátny darček – praktická príručka
10. júna 2024

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+