MojElektromobil

Spoločnosť Greenlogy sa spojila s najväčším poskytovateľom služieb nabíjania EV v strednej a východnej Európe, spoločnosťou GreenWay. Spoločne tak chcú produktom GreenCar odmeňovať zákazníkov v segmente domácností, ktorí využívajú produkty GreenVBattery Premium alebo MAX. Ako bonus funguje a odkedy platí informuje Greenlogy na svojej stránke.

Spoločnosť Greenlogy sa zaoberá najmä poskytovaním zelenej energie od slovenských výrobcov. Táto energia sa získava vždy len z obnoviteľných a kvalitných zdrojov. Poslaním spoločnosti je spojenie zelených výrobcov a spotrebiteľov. Z celkovej vyrobenej energie až 68 % pochádza z bioplynu, 19 % zo Slnka a 13 % z vody.

So svojou fotovoltikou sa pripojíte siete Greenlogy a prebytok vyrobenej energie viete teda využívať na nabíjanie svojho elektromobilu v sieti GreenWay. Systém zjednodušene povedané funguje tak, že objem energie uskladnený vo virtuálnej batérii vymieňate za rôzne odmeny – kWh premieňate na kredity, respektíve priamo za poukážky, ktoré si uplatníte cez web GreenWay.

Zdroj: Greenlogy

Kredit na nabíjanie elektromobilu v hodnote 25 €

Vstupnú odmenu vo forme 25 € kreditu môžete získať tak, že sa stanete (platí aj pre existujúcich zákazníkov – viac nižšie) zákazníkom spoločnosti Greenlogy. Môžete ho neskôr uplatniť na všetkých nabíjacích staniciach spoločnosti GreenWay.

Ako funguje proces registrácie:

  1. Vytvorí sa pre vás cenová ponuka
  2. Akceptujete ju
  3. Elektronicky podpíšete zmluvu
  4. Podáte výpoveď aktuálnemu dodávateľovi
  5. Obdržíte kupónu k dobitiu karty

K tomu aby ste si kupón mohli uplatniť, potrebujete vlastniť GreenWay nabíjaciu kartu. Pre jej získanie potrebujete absolvovať bezplatnú registráciu. Keď už vám fyzická karta alebo kľúčenka na nabíjanie prídu do rúk, môžete na webe greenway.sk zadať svoj kód, prípadne využijete mobilnú aplikáciu. Jednu poukážku v hodnote 25€ si viete uplatniť za 500 kWh, ktoré ste uskladnili vo virtuálnej batérii. K dispozícii by mala byť aj poukážka v hodnote 25 €, 50 € a 100 €. Z tých si vie zákazník nakombinovať výslednú hodnotu podľa svojich možností a požiadaviek.

greenlogy
Kredit môžete využiť na viacerých staniciach GreenWay a ušetriť | Zdroj: Greenlogy

Viac informácií ako aj kompletný návod na uplatnenie kreditov krok po kroku, nájdete na webe spoločnosti.

Náš tip
Rolls-Royce Spectre oficiálne: Videli sme najluxusnejší elektromobil na svete
30. júna 2023

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+