MojElektromobil
Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) pozýva na bezplatný webinár „E-mobility Today and in the Post-pandemic World“, cieľom je priblížiť verejnosti názory a postrehy odborníkov z oblasti e-mobility. 
Webinár sa ktorý sa uskutoční v stredu 13. mája o 14:00. Cieľom webinára je priblížiť odbornej i širšej verejnosti aktuálne názory a postrehy asociácie a zástupcov firiem pôsobiacich v oblasti e-mobility.
Okrem súčasnej situácie, spojenej s množstvom výziev a príležitostí, nám vystupujúci priblížia ich očakávania a možné scenáre budúceho vývoja, resp. akým spôsobom môže elektromobilita prispieť k naštartovaniu ekonomiky po skončení pandémieNa tieto, ale aj ďalšie otázky odpovedia títo vystupujúci:
  • J. Carrier – slovensko-americká spoločnosť InoBat
  • J. Zuštiak – slovenský výrobca nabíjacích staníc na mieru AgeVol
  • P. Križanský – Slovak Electric Vehicle Association (SEVA)

Webinár moderuje Oto Pisoň zo SARIO a diskusia bude prebiehať v anglickom jazyku.

Registrácia je možná do 13. mája 2020, 11.00 prostredníctvom registračného formulára. Odkaz na webinár (cez aplikáciu Zoom) zašle SARIO registrovaným účastníkom v deň jeho konania.

SARIO - webinár e-mobilita

Webinár je organizovaný v rámci Inovačných a Diverzifikačných služieb agentúry SARIO – nová platforma agentúry SARIO prepája potreby najväčších klientov SARIO s kapacitami a kompetenciami najinovatívnejších slovenských technologických spoločností doma aj v zahraničí.

Email: innovate@sario.sk

Inovačné služby SARIO – nová platforma agentúry SARIO prepája potreby najväčších klientov SARIO s kapacitami a kompetenciami najinovatívnejších slovenských technologických spoločností doma aj v zahraničí.
Email: innovate@sario.sk
www.innovatewithsario.com

Diverzifikačné služby SARIO — nová aktivita agentúry SARIO zameraná na podporu diverzifikácie slovenských firiem smerom k perspektívnym vysokotechnologickým oblastiam a iným sektorom s výrazným potenciálom rastu.

13. mája 2020
Zdroj: SARIO

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+