MojElektromobil

Ponuka a dostupnosť elektromobilov sa za ostatné roky náramne zlepšila, pribudlo množstvo zaujímavých modelov, a práve z tých teraz v jedinečnej ankete Elektromobil roka 2021 powered by ČSOB leasing môžete vybrať tie najlepšie modely.

Každý úspešný hlas sa automaticky dostáva do súťaže o jednu zo série lákavých cien. Vyhrať totiž môžete elektromobil na víkend, prípadne celý týždeň, vďaka čomu sa so svetom elektrických áut zoznámite v tej najlepšej podobe. Jednou z lukratívnych výhier je aj skvelý plug-in hybrid DS 7 Crossback E-Tense 4×4!

Hlasovanie v ankete Elektromobil roka 2021 powered by ČSOB leasing pozostáva zo štyroch hlavných a jednej bonusovej kategórie: Elektromobil, Elektrické SUV, Plug-in hybrid, Plug-in hybridné SUV a Aplikácia automobilky.

Hoci sa každý hlasujúci môže zapojiť iba raz, tí najaktívnejší majú možnosť výrazne zvýšiť svoje šance na výhru. Jeden z vás, ktorý do ankety pozve najviac svojich známych, automaticky vyhráva 1000 € voucher na nákup nabíjačky či akéhokoľvek iného produktu od AgeVolt. Známych môžete do ankety pozývať prostredníctvom vášho účtu na stránke ElektromobilRoka.sk.

Jednou z hlavných výhier je plug-in hybrid DS 7 Crossback E-Tense 4×4, ktorý môže byť váš na celý týždeň. Stačí zahlasovať v ankete Elektromobil Roka 2021 powered by ČSOB leasing.

DS 7 Crossback E-Tense 4×4 na týždeň

Francúzska elegancia prichádza v plug-in hybridnom vozidle DS 7 Crossback E-Tense 4×4. Tento model kombinuje benzínový 4-valec s objemom 1,6 litra, výkonom 147 kW a krútiacim momentom 300 Nm. Motoru sekunduje aj dvojica elektromotorov. Prvý má výkon 81 kW a krútiaci moment 320 Nm, druhý zase 83 kW s krútiacim momentom 166 Nm. Maximálny kombinovaný výkon pohonnej sústavy sa zastavuje na čísle 220 kW a 520 Nm. Vďaka elektrickým motorom je zabezpečený pohon všetkých štyroch kolies, ktorý využijete aj v náročnejšom teréne.

ds7 plug in hybrid test citroen e tense
Foto: Radovan Hlôška

Batéria uložená v kufri má kapacitu 13,2 kWh a nabíjať ju je možné cez palubnú nabíjačku s výkonom 6,6 kW. Nabíjanie vybitej batérie doplna trvá na verejnej nabíjacej stanici necelé dve hodiny. Dojazd v čisto elektrickom režime dosahuje až 60 kilometrov. Vaša priemerná spotreba paliva sa tak pri pravidelnom nabíjaní môže dostať aj pod 2 l / 100 km, a to aj napriek tomu, že na prvý pohľad jazdíte v klasickom zástupcovi kategórie SUV. DS 7 Crossback E-Tense 4×4 toto však v sebe ukrýva viac, než prezrádza letmý pohľad. Na vlastnej koži si to bude môcť vyskúšať jeden šťastný výherca, ktorý sa zapojí to ankety Elektromobil roka 2021 powered by ČSOB.

DS7 Crossback E-Tense
DS7 Crossback E-Tense | Zdroj: DS

 

 

 

 

 

 

 

Náš tip
Elektromobil roka 2021 powered by ČSOB leasing: Predstavenie kategórie Elektrické SUV
16. novembra 2021

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+