MojElektromobil

Elektrické vozidlo, ktoré sa podarilo zachytiť na fotografiách, bude logicky vychádzať svojou veľkosťou i výbavou zo štandardného modelu X3. BMW iX3 však ponúkne plnohodnotne elektrický pohon, solídny dojazd na jedno nabitie, ale aj niekoľko dizajnových či funkčných zmien.

Náš tip
BMW I3 DO PRÍRODY? V NOVEJ REKLAME DOSTAL ELEKTROMOBIL 230V ZÁSUVKU | VIDEO
Náš tip
BMW X7 JE UŽ V TESTOVACEJ FÁZE. PRÍDE AJ AKO PLUG-IN HYBRID | VIDEO

BMW iX3 | Špionážne fotografie

Nový elektrický model z dielne nemeckej automobilky BMW by mal obsahovať akumulátor s celkovou kapacitou na úrovni 70 kWh. Dojazd na jedno nabitie by sa tak v tomto prípade mal pohybovať na úrovni približne 400 kilometrov, a to na základe štandardu WTLP. Elektrická pohonná technológia BMW vo svojej piatej generácii ponúkne výkon na úrovni 200 kW resp. 270 konských síl.

Hoci ako je možné vidieť na fotografiách, vozidlo je pomerne maskované, vieme si aspoň predstaviť približné kontúry elektromobilu BMW iX3. To by sa podľa predošlých únikov mohlo dokonca vyrábať v Číne, a následne sa odtiaľ dovážať na potrebné trhy. Táto informácia však zatiaľ nebola potvrdená. Finálny príchod tohto elekromobilu sa očakáva približne v priebehu roka 2020.

Zdroj: insideevs.com

3. septembra 2018

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+