MojElektromobil
Miroslav Schwamberg 14. augusta 2018

Model BMW X7 už nie je žiadnym tajomstvom.  Objavilo sa už veľké množstvo fotografií, ktoré potvrdzujú jeho existenciu. Nemecká automobilka nový model testuje po celom svete. K oficiálnemu predstaveniu novinky by malo dôjsť na autosalóne v Los Angeles. BMW teraz ukázalo nové video, kde sa nová X sednička predvádza v plnej paráde v rôznych podmienkach. Môžeme na ňom vidieť preháňajúcu sa novinku v snehu, na horách či v púšti. BMW zobralo automobil doslova od severného pólu až k rovníku.

Náš tip
BMW BUDE VYRÁBAŤ ELEKTROMOBILY AJ V NOVEJ TOVÁRNI V MAĎARSKU

Na všetkých fotografiách je síce kamuflované, no približný vzhľad si už môžeme domyslieť. Automobilka sa chce primárne zamerať na čínsky a americký trh. Pod kapotou nebudú len spaľovacie motory, ale nájdeme aj plug-in hybrid verziu. Tá by mala byť zložená z dvojlitrového štvorvalcového motora a elektromotora s kapacitou 9,2 kWh. Táto kombinácia nám je už dobre známa z modelového radu 7 BMW.

Prototypy nového BMW X7 boli postavené v americkom Spartanburgu, kde má automobilka svoju továreň. Rovnako sa tu budú vyrábať aj sériové automobily BMW X7.

Zdroj: motor1.com, fdrive.cz

14. augusta 2018
Fotománia

+