MojElektromobil

Staňte sa účastníkmi prvej slovenskej ankety o najlepšie elektrifikované automobily e-Auto Roka 2017 a oceňte tak prácu automobiliek, ktoré chcú chrániť životné prostredie a naše zdravie. Odmenou Vám môžu byť hodnotné výhry.

eAutoPortal.sk v spolupráci s portálmi TeslaMagazin.sk a MojAndroid.sk, ako aj spoločnosťami Eco Auto a Sygic, organizuje prvý ročník motoristickej ankety o najlepšie elektromobily a hybridy v štyroch kategóriách:

  • Elektromobil roka 2017 – hlavná kategória
  • Elektromobil roka 2017 – pomer cena/“výkon“
  • Hybrid roka 2017 – hlavná kategória
  • Hybrid roka 2017 – pomer cena/“výkon“
Náš tip
e-Auto Roka 2017: Predstavujeme kategóriu „Elektromobily – hlavná kategória“

eautoroka ceny

Súčasťou ankety je prieskum zameraný na to, ako vnímajú Slováci elektromobilitu a aké sú ich preferencie v rámci elektrických a hybridných automobilov.

Čo môžete vyhrať?

Hlavná cena: zážitková jazda na najrýchlejšie akcelerujúcom automobile sveta, Tesle Model S P100D. Zrýchlením z 0 na 100 km/h za 2,4 sekundy tak tromfne aj hyperšporty ako Bugatti Veyron či LaFerrari.

Ďalšie ceny:

  • 3 x zážitková jazda na elektrickej štvorkolke Velor-X-Trike
  • 5 x navigácia Sygic GPS Navigation
Náš tip
e-Auto Roka 2017: Predstavujeme kategóriu „Hybridy – hlavná kategória“

ceny

Ako hlasovať?

Hlasovanie v ankete e-Auto Roka 2017 môžete uskutočniť do 15. októbra 2017 na stránke eAutoRoka.sk, kde nájdete aj všetky potrebné informácie o jej podmienkach.

Partneri:

4. septembra 2017

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+