MojElektromobil

Čo charakterizuje nové elektrické vozidlo ŠKODA ENYAQ iV pri pohľade zvonku? O tom sa bavil automobilový nadšenec a novinár Alex Kersten s vedúcim dizajnu exteriéru značky ŠKODA Karlom Neuholdom. Ten upozorňuje nielen na krátke previsy karosérie, na dynamické proporcie a kryštalické detaily v svetlometoch, ale vysvetľuje aj dizajn nových 21-palcových kolies z ľahkej zliatiny a predstavuje detaily napomáhajúce vynikajúcej aerodynamike vozidla:

Zatiaľ čo zvonku je vozidlo ŠKODA ENYAQ iV svalnaté, dynamické a sebavedomé, vnútri vládne útulná atmosféra. Vedúci dizajnu interiéru značky ŠKODA Peter Olah Alexovi vysvetľuje, že vozidlo ponúka šesť individuálne ladených variantov interiéru, ktoré dizajnéri vytvárali tak, aby korešpondovali s rôznymi životnými štýlmi odzrkadľujúcimi sa v interiéroch domácností. Reč príde aj na komfortné sedadlá, na nový dizajn volantu a na výraznú líniu palubnej dosky, ktorá je na pohľad efektná, ale okrem toho je aj účelná:

https://www.youtube.com/watch?v=1pV6QgCLAxw
12. apríla 2021

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+