MojElektromobil

Spoločnosť Audi rada ukazuje krásu exteriéru svojho nadupaného prototypu. Ako ale vyzerá vtedy, keď už reálne sadnete za volant? Automobilka nám teraz dáva šancu nazrieť aj do interiéru pripravovaného elektromobilu. Ten vyzerá ešte viac technologicky a futuristicky, ako aktuálne moderné vozidlá Audi.

Náš tip
AUDI E-TRON PONÚKNE INTELIGENTNÉ NABÍJANIE V SPOJENÍ S DOMÁCNOSŤOU

Všade samý monitor

Na šoféra číhajú obrazovky doslova z každej strany. Budíky sú riešené displejom, na pravej šoférovej strane sa nachádzajú ešte dva ďalšie displeje. Ako sme mohli očakávať, interiér je veľmi šikovne riešený. Všade okolo sú mäkké povrchy, ktoré sú príjemné na dotyk, množstvo voliteľného osvetlenia a audiosystém značky Bang & Olufsen, ktorý obsahuje až 16 reproduktorov. Automobilka sľubuje aj dostatok miesta pre 5 ľudí s batožinou.

Tak skoro sa ale nedočkáme

Po škandále ohľadom emisií, ktorý sa týka generálneho riaditeľa Audi, spoločnosť odkladá predstavenie modelu e-tron Quattro.

Zdroj: engadget.com

6. júla 2018

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+