MojElektromobil
Slavo Dzuričko 27. júna 2018

K predstaveniu nového elektromobilu Audi e-tron quattro malo dôjsť pôvodne na špeciálnej udalosti výrobcu. Tá sa mala uskutočniť konkrétne koncom augusta v Bruseli, kde sa spomínaný elektromobil má aj vyrábať. Táto udalosť je však zrušená, hoci zatiaľ nepoznáme oficiálny dôvod z prostredia nemeckej automobilky.

Náš tip
AUDI E-TRON PONÚKNE INTELIGENTNÉ NABÍJANIE V SPOJENÍ S DOMÁCNOSŤOU

Môže za to zatknutie generálneho riaditeľa?

Otázkou ostáva, či do tohto rozhodnutia zasiahlo aj nedávne zatknutie a škandál „Dieselgate,“ v ktorom sa ocitol generálny riaditeľ spoločnosti Audi Rupert Stadler. Práve v nadväznosti na tieto udalosti sa rozhodol výrobca zrušiť pôvodný plán na oficiálne predstavenie. Nový termín predstavenia zatiaľ nie je známy, hoci niekoľko dátumov je v hre už aj v súčasnosti.

„Audi, najvýnosnejšia automobilka v rámci koncernu Volkswagen, uviedla v pondelok, že udalosť, ktorá sa bude konať 30. augusta v Bruseli, kde mal byť pôvodne postavený model e-tron, bola zrušená. Namiesto toho sa táto udalosť uskutoční v zatiaľ neznámom termíne na vybranom mieste v Spojených štátoch.“ – uvádza zdroj Financial Times.

Portál electrek.co navyše obdržal začiatkom tohto mesiaca pozvánku na udalosť automobilky Audi, ktorá sa bude konať 17. augusta v San Franciscu. Zatiaľ však nie je známe, či práve toto bude náhradná udalosť pri príležitosti predstavenia nového elektromobilu. Viac informácií by sme sa mali dozvedieť už v najbližších týždňoch.

Zdroj: electrek.co


Už Vám nič neujde!

Prihláste sa na odber noviniek súvisiacich s týmto vozidlom

27. júna 2018
Fotománia

+