MojElektromobil

Kúpa jazdeného auta z autobazáru už nemusí byť strašiakom. Populárna slovenská anketa AUTOBAZÁR ROKA už niekoľko rokov pomáha motoristom vybrať tie najlepšie autobazáre na Slovensku. Kvalitné služby, overené a bezpečné vozidlá a na konci spokojný zákazník. Tak by mal vyzerať nákup nielen nového, ale aj jazdeného auta.

Ak ste kupovali auto z autobazáru, zdieľajte svoju skúsenosť s predajcom. Pomôžete tak ostatným motoristom pri rozhodovaní o kúpe spoľahlivého jazdeného auta. My vaše hodnotenie navyše oceníme a zaradíme vás do súťaže o atraktívne ceny. Rozhodnite aj vy, ktorý z autobazárov na Slovensku je ten najlepší v práve prebiehajúcom šiestom ročníku súťaže AUTOBAZAR ROKA 2020

Populárnu slovenskú anketu o najlepší autobazár na Slovensku, prináša Autobazar.EU, dlhoročný líder v segmente predaja jazdených vozidiel, v spolupráci s Autobazar.SK a Autovia.sk. O víťazoch rozhodne hlasovanie verejnosti na webovej stránke AUTOBAZAR ROKA 2020.

Súťaž prebieha od 7. októbra do 15. januára. Víťazi ankety spolu s výhercami vecných cien budú vyhlásení 31. januára 2021.

Hlasovať je možné preklikom v detaile firemného inzerátu a priamo na stránke AUTOBAZAR ROKA 2020, kde stačí zadať názov autobazáru a pridať hodnotenie. Každý, kto ohodnotí aspoň jeden autobazár, celkovo môžete až päť, je automaticky zaradený do žrebovania a môže získať atraktívne ceny. Preto neváhajte, pridajte svoje hodnotenie a dajte tak vedieť ostatným, ktorý autobazár je podľa vás na Slovensku najlepší.

Viac informácií nájdete na oficiálnej stránke AUTOBAZAR ROKA 2020

Internetový magazín MôjElektromobil.sk je mediálny partner ankety Autobazar roka 2020

9. októbra 2020

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+