MojElektromobil

Aktualizácia 24.3.2020

Spoločnosť ZSE Drive dnes prostredníctvom sociálnej siete Instagram informovala o aktuálnom stave svojej nabíjacej infraštruktúry. Uvádza, že v prevádzke je momentálne 101 nabíjacích staníc po celom Slovensku. Používať sa nedá len dvojica nabíjacích bodov v Bratislave, konkrétne situovaná v Slávičom údolí a Novom Ružinove.


Najväčší slovenský prevádzkovateľ nabíjacej infraštruktúry, ZSE Drive, dnes zverejnil podrobnosti o svojom fungovaní počas týchto náročných dní. Hoci väčšina nabíjacích staníc funguje bez obmedzení, nájde sa aj niekoľko výnimiek, o ktorých by ste mali vedieť.

Spoločnosť ZSE Drive samozrejme robí maximum preto, aby sa jej klienti nedostali do nepríjemností a dobrá informovanosť o reálnom stave je preto na prvom mieste. Dobrou správou je to, že operátori sú neustále k dispozícii na zákazníckej linke.

Ako ZSE Drive funguje v týchto dňoch?

  • Zákaznícka linka 0800555800 funguje bez obmedzení 24/7
  • Počet verejných nabijacích staníc v prevádzke 103 kusov v 76 lokalitách Slovenska
  • Stanice mimo prevádzky: ZSE BA Nový Ružinov, ZSE ZV UFC Slovnaft R1 Budča Juh SV1
  • Lokality nachádzajúce sa za rampovým systémom sú prístupné bez zmeny – týka sa to Auparku, Bory Mall, farmárskej tržnice Fresh Market, OC Galéria Martin, OC Galéria Košíce a Digital Park Bratislava
  • Uzatvorený je areál Elektrárňa Piešťany, kde teda nie je možné nabíjať
  • Mimo prevádzky je aj nabíjanie v rámci Hotel Roca Košice

View this post on Instagram

ZSE Drive sme tu pre vás. Status pre vodičov: 1. Zákaznícka linka 0800555800 funguje bez obmedzení 24/7 2. Počet verejných nabijacích staníc v prevádzke 103x v 76 lokalitách Slovenska 3. Stanice mimo prevádzky: ZSE BA Nový Ružinov, ZSE ZV UFC Slovnaft R1 Budča Juh SV1 4. Lokality nachádzajúce sa za rampovým systémom sú prístupné bez zmeny a to v: @auparkshoppingcenter @bory.mall @freshmarketba @oc_galeria_mt @ocgaleriakosice @digitalparkbratislava 5. Uzatvorený areál a nemožnosť nabíjať @elektrarnapiestany 6. Hotel Roca Košice mimo prevádzky Zároveň chceme požiadať našich priateľov z médií o zdieľanie danej správy a v prípade otázok sa obracali na naše e-mailové kontakty @casopis.web.autozurnal @autobildsk @automagazin.sk @autogratis_magazin @techbox.sk @tech_n_style @sajfa @draho @mojelektromobil.sk @mojandroid.sk @touchit_sk @martinzmartina a pridajte sa prosím aj další. Ďakujeme a veľa pozitívnej energie a zdravia Vám prajem tím ZSE Drive

A post shared by ZSE Drive (@zsedrive) on

24. marca 2020

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+