MojElektromobil

Elektromobilita je v súčasnosti v menšine a o tom určite nemôžeme pochybovať. Rastúci záujem o tento typ automobilov je ale rovnako očividný. Dokazuje to aj postupný vznik nových informačných kanálov, ktoré sa venujú téme elektromobilov. Na YouTube vznikol nový slovenský kanál s dosť jasným názvom – Elektromobil.

Stojí za ním Milan Bahna a momentálne tu nájdete päť zaujímavých videí. Tie sa venujú elektromobilom KIA e-Soul, Hyundai Ioniq, Nissan Leaf či Tesla Model 3. Videá sú vo forme rozhovor, ale aj testov a informujú o praktických skúsenostiach s konkrétnymi modelmi. Podľa popisu je práve toto hlavný cieľ – priblížiť elektromobily bežným vodičom a zdieľať reálne skúsenosti, postrehy z nabíjania ale aj to, aké sú náklady na prevádzku či prípadné problémy týchto áut.

3. decembra 2020

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+