MojElektromobil

Dlho očakávané SUV VOLVO XC40 P6 Full Electric PLUS FWD sa ocitlo v ponuke slovenských predajcov značky Volvo. Na našom trhu sa tak objavil ďalší zaujímavý elektromobil.

volvo xc 40 salon elektromobilov
Nové plne elektrické Volvo dostupné aj na Slovensku | Zdroj: Volvo

Ekvivalent pohodlia a bezpečnosti v podaní Volva XC40 P6 Full Electric PLUS FWD

Inšpiráciu pre nové VOLVO pri jeho spaľovacom bratovi XC 40. Elektrická verzia tohto populárneho SUV splnila všetky očakávania. V prípade, že uvažujete o kúpe plne elektrického menšieho SUV, je práve VOLVO XC40 P6 Full Electric PLUS FWD vhodným kandidátom do vášho nákupného zoznamu.

Zákazníci sa môžu tešiť nielen na dostatok priestoru, ale aj na maximálnu bezpečnosť a komfort. čo je e v tomto prípade obohatené o plne elektrický pohon s výkonom 170 kW. v aute nachádzame nadpriemernú výbavu, takže cenovka na hranici 50 215 EUR neprekvapí.

Fully electric Volvo XC40 introduces brand new infotainment system | Zdroj: Volvo

Nové Volvo je od počiatku navrhované tak, aby bolo v plnom súlade s  Volvo Concept Recharge. O tomto koncepte sme si už na našich stránkach písali Plne elektrická vízia Volva predstavuje dizajnový jazyk, ktorý bude používaný aj v najbližších rokoch. môžeme teda predpokladať, že viaceré novinky Volva sa ponesú práve v tomto modernom a nadčasovom dizajne. Zákazník pritom za vyššie spomenutú cenovku získa auto, ktoré pôsobí elegantne a zároveň moderne.

Volvo si zaslúži uznanie. Pri elektrickom XC40 ide o elektromobil, ktorý na prvý pohľad vzbudí záujem. Aj preto je len otázkou času, kedy vám o tomto elektromobile prinesieme podrobnejšie informácie aj my.

 

19. decembra 2021

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+