MojElektromobil

Zatiaľ čo sa všetci výrobcovia predbiehajú v tom, ktorý z nich výroby skúter s najlepšími vychytávkami a čo najdlhším dojazdom. Tento model je však úplne  iný. Neponúka žiadne špeciálne funkcie a ani najdlhší dojazd. Jeho hlavnou devízou je cena, ktorá je nižšia ako 2000 €.

Náš tip
IKONICKÁ HONDA SUPER CUB JE SPÄŤ! TERAZ AJ S ELEKTROMOTOROM

Naozaj nízka cena

Jeho názov je charakteristický, volá sa jednoducho eScoooter. Nemá bluetooth konektivitu, nenainštalujete si k nemu aplikáciu a nedisponuje ani reproduktormi. Výbava zahŕňa len košík na nákupy a dva USB  výstupy, ktoré slúžia na nabíjanie elektroniky. Prečo by však niekto kúpil takýto skúter? Odpoveď je jednoduchá. Cena. Je to jeden z najlacnejších elektrických skútrov, ak nie vôbec najlacnejší. Štandardná cena týchto modelov je 2-3x  vyššia, takže predajné vyhliadky má toto vozítko celkom slušné.

Dojazd 50 kilometrov

Vzadu sa nachádza  motor, ktorý disponuje výkonom 1500 W. Je zabudovaný priamo v kolese. Výhodou je menej komponentov, takže aj menšia šanca, že sa niečo pokazí. Batéria má hmotnosť 9 kilogramov a obsahuje články od spoločnosti LG. Štandardný dojazd je na úrovni približne 50 kilometrov. Používatelia však môžu pridať aj druhú batériu, pričom dojazd sa v tomto prípade zdvojnásobí. Batéria je používateľsky odnímateľná a nabijete ju kľudne aj doma.  Keďže skúter dosahuje maximálnu rýchlosť okolo 45 km/h, na jeho obsluhu vám bude stačiť klasický vodičský preukaz skupiny B.

Zdroj: electrek.co

23. augusta 2018

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+