MojElektromobil

Automobilka Tesla zažíva veľmi dobré obdobie, nakoľko aj napriek súčasnej situácii jej cena akcií stúpa a len nedávno dokázala predbehnúť Toyotu, čím sa stala najhodnotnejšou automobilkou na svete. V súvislosti s týmto úspechom sa Tesla rozhodla prísť s novým doplnkom do dámskeho šatníka a prináša značkové šortky.

Tesla šortky

Začiatkom júna sa Tesle podarilo dostať na prvé miesto v rebríčku najhodnotnejších automobiliek súčasnosti. Akcie Tesly však naďalej stúpajú a Elon Musk využil túto príležitosť na menší vtip. Na Twittteri pridal správu o tom, že Tesla spraví úžasné šortky z červeného saténu so zlatým lemom. Samozrejme, že by niečo také Tesla dala do predaja sa skôr bralo ako vtip, no stále viac sa utvrdzujeme v tom, že Elon Musk len tak nesranduje.

Na oficiálnej stránke Tesly sa už spomínané šortky objavili, no momentálne sú už všetky veľkosti vypredané. Otázne je, či vôbec boli na sklade alebo skutočne prišlo k ich vypredaniu tak rýchlo. Cena totiž vôbec nie je nízka – 69,420 amerických dolárov.

6. júla 2020

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+