MojElektromobil

Majitelia elektromobilov Tesla Model S a X pocítia výrazne vylepšenie výkonnosti v rámci používania stredového panelu na svojich elektromobiloch. Približuje sa používaniu prostredia, ktoré je k dispozícii na elektromobile Tesla Model 3.

Náš tip
NEOFICIÁLNY DEBUT TESLA MODEL 3 NA VÝSTAVE V ŽENEVE

Hardvérová alebo softvérová aktualizácia?

CEO spoločnosti Elon Musk sa vyjadril, že používatelia môžu podstúpiť aj hardvérovú úpravu panelu. Odporúča však počkať, spoločnosť Tesla totiž pripravuje softvérovú aktualizáciu, ktorá používanie stredového panelu posunie na kvalitnejšiu úroveň. Informácie priniesol priamo Elon Musk prostredníctvom sociálnej siete Twitter.

Aktualizácia, ktorá vylepší používateľský zážitok podobný novšiemu panelu použitému v elektromobile Tesla Model 3, by mala prísť už v najbližšom období. Presný termín však nepoznáme. Nárast výkonu však bude skutočne cítiť. Naznačujú to porovnávacie testy medzi starším a novším panelom, ktorý prináša enormný rozdiel, a to približne dvojnásobný. Momentálne nepoznáme sumu prípadného hardvérového zásahu pre zmenu staršieho panelu.

Zdroj: electrek.co

30. marca 2018

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+