MojElektromobil

The Boring Company ako nová spoločnosť známeho Elona Muska prináša ďalší zaujímavý objav. Elektromobil Tesla Model X bol podrobený skutočnej skúške pod vlajkou tejto spoločnosti. Elon Musk tvrdil, že technológie spoločnosti Tesla budú použité aj pri budovaní dopravných tunelov pod sídlom spoločnosti SpaceX, takéto prepojenie však čakal skutočne málokto.

Náš tip
ŠVAJČIARSKA POLÍCIA SA CHYSTÁ KÚPIŤ 7 KUSOV TESLA MODEL X

Tesla Model X a viac ako 100 ton

Prvý príspevok Elona Muska zo sociálnej siete Twitter poukazuje na video, kde Tesla ťahá nákladiak s celkovou hmotnosťou približne 43 ton. Ďalší príspevok však posúva hranice ešte ďalej. Na priloženom videu si môžete všimnúť známy elektromobil značky Tesla, ako vychádza z tunela so skutočne ťažkým nákladom. Jeho obsahom sú 4 vagóny, ktoré majú celkovú hmotnosť až neuveriteľných 113 ton.

Aj takýmto spôsobom sa snaží Elon Musk dokázať brutálne schopnosti, ktoré v sebe ukrýva elektromobil Tesla Model X. Netreba však zabúdať na fakt, že Elon je veľmi dobrý marketér a tak jeho kroky môžu byť veľmi dobre cielené na šokujúcu reakciu okolia. Tesle v tomto prípade pomohlo aj ťahanie vagónov po koľajniciach. Silu a schopnosti elektromobilu sa však Modelu X uprieť skutočne nedajú.

Zdroj: electrek.co


Už Vám nič neujde!

Prihláste sa na odber noviniek súvisiacich s týmto vozidlom

27. marca 2018

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+