MojElektromobil

Rozmýšľate nad kúpou elektromobilu, ale zdá sa vám stále príliš drahý? Nečudujeme sa, obstarávacie náklady na elektrické vozidlá sú stále výrazne vyššie ako u spaľovacích áut. Ak nechcete čakať na štátnu dotáciu na kúpu nového e-auta, máte dnes jedinečnú možnosť kúpiť si ojazdenú Teslu alebo Nissan Leaf v rámci akcie Black Friday.

Tesla Model S do 35 000 eur alebo prvá generácia Nissanu Leaf len za 11 490 eur bez DPH? Práve dnes je najvhodnejší čas na kúpu!

Všetky parametre a informácie o elektromobiloch sú v priložených inzerátoch. V prípade  seriózneho záujmu alebo akýchkoľvek otázok neváhajte kontaktovať predajcu Jana Semotama, kontakt na neho sa takisto nachádza v priložených inzerátoch.

29. novembra 2019

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+