MojElektromobil
Slavo Dzuričko 30. mája 2018

Druhý koncept elektromobilu od odlišnej spoločnosti RemetzCar ponúka o čosi odlišnú dizajnovú líniu „kombi“ verzie, ktorá je tentokrát viac zaoblená. Práve tieto verzie (s rôznym označením ako napr. Station Wagon) sú populárne najmä v európskych krajinách.

Náš tip
NAJSTARŠÍ MAJITEĽ TESLY MODEL 3 MÁ SKORO 100 ROKOV! STÁLE AKTÍVNE ŠOFÉRUJE
Aj takto by mala vyzerať verzia elektromobilu Tesla Model S po úprave.

Tesla Model S

„Cieľom bolo prerobiť elektromobil Tesla Model S v dynamickom, športovom a zároveň elegantnom vyhotovení. Nebolo zámerom vytvoriť auto s maximálnym batožinovým priestorom. Výsledok je naozaj úžasný!“ – hovorí Floris de Raadt, ktorý sa postavil za danú úpravu elektromobilu.

Spoločnosť RemetzCar sa snaží túto úpravu priniesť v novom štýle. Práve úprava elektromobilu Tesla z dielne tejto spoločnosti zaznamená premiéru na špeciálnej udalosti International Concours d’Élégance Paleis Het Loo, ktorá sa bude konať 29. júna – 1. júla 2018 v holandskom Apeldoorne. Majiteľ prototypu následne plánuje turné po Európe, aby svojho nového tátoša predstavil aj ďalším fanúšikom. Podobu upraveného vozidla si môžete prezrieť v galérii fotografií nižšie.

„RemetzCar tiež vyvinul úplne nový výklopný zadný spojler so skrytým zadným stieračom a brzdovým svetlom. Tím vyvinul tiež jedinečnú farbu na základe želania prvého majiteľa. Zelená metalíza s prvkami smerujúcimi do zlata dáva elektromobilu elegantný, ale výrazný vzhľad. „

GALÉRIA FOTOGRAFIÍ

Zdroj: electrek.co

 


Už Vám nič neujde!

Prihláste sa na odber noviniek súvisiacich s týmto vozidlom

30. mája 2018
Fotománia

+