MojElektromobil

Tesla podľa svojich prvotných plánov zvažovala predstavenie elektromobilu Tesla Model 3 s duálnym motorom niekedy “v strede roka 2018.” Aktuálne poznáme o čosi konkrétnejšiu informáciu. Pochválil sa ňou priamo CEO spoločnosti Tesla, Elon Musk, prostredníctvom sociálnej siete Twitter.

Náš tip
TESLA MODEL 3 JE OFICIÁLNE NAJPREDÁVANEJŠÍM ELEKTROMOBILOM V USA!

Tesla Model 3 a duálny motor

Podľa Elona Muska je dôležité najskôr splniť vopred stanovený cieľ. Tým je produkcia cenovo dostupnejšieho elektromobilu na úrovni 5000 vozidiel za týždeň. Hneď nasledujúci príspevok ďalej prezrádza, že časové rozpätie pre dosiahnutie cieľov automobilky by mohlo prísť už približne v júli tohto roka.

Predošlé informácie potvrdili registráciu 19 VIN čísel elektromobilu Tesla Model 3 s duálnym motorom. Zvažovalo sa, že túto konfiguráciu Tesla pridá do svojho portfólia už v najbližšom období. Mohlo sa však takisto jednať o testovacie jednotky, ktoré si automobilka chcela zaregistrovať ešte pred oficiálnym spustením predaja duálnej konfigurácie.

Zdroj: electrek.co, twitter


Už Vám nič neujde!

Prihláste sa na odber noviniek súvisiacich s týmto vozidlom

10. apríla 2018

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+