MojElektromobil

Súťaž o KIA e-Niro na víkend sa skončila a výhercu už poznáme. Určite chceme poďakovať každému, kto sa súťaže zúčastnil. Bolo vás takmer 500, čo nás veľmi teší. Výhercovi gratulujeme a pre ostatných máme dobré správy, pripravujeme ďalšiu súťaž, v ktorej budete môcť hrať o jazdu na Tesla Model 3 Performance!

Výherca KIA e-Niro na víkend: Ľubomír Remiar

Správne odpovede:

Aké modely ponúka KIA v plug-in hybridnej verzii?

 • NIRO, XCEED, CEED SW

Akú kapacitu má batéria v plug-in hybridných verziách KIA?

 • 8,9 KWH

Akým spôsobom je možné nabíjať plug-in hybridy KIA?

 • TYPE 2

Aký výkon má palubná nabíjačka plug-in hybridných modelov KIA?

 • 3,3 KW

Aký kombinovaný výkon má pohonná jednotka plug-in hybridných modelov KIA?

 • 104 KW

Akú spotrebu sme dosiahli vo video teste na okruhu s KIA NIRO PHEV?

 • 1,5 L / 100 KM

Koľko plne elektrických modelov je v ponuke KIA?

 • 2

Aké hodnoty dojazdu ponúkajú podľa normy WLTP?

 • 452 DO 455 KILOMETROV

Aký maximálny výkon nabíjania cez konektor CCS 2 podporujú?

 • 75 KW

Aká je využiteľná kapacita batérie je vo všetkých modeloch?

 • 64 KWH

Verzie s väčšou batériou majú aký výkon elektromotora?

 • 150 KW

Akú spotrebu sme dosiahli vo video teste na trase do Žiliny s KIA E-SOUL?

 • 26,3 KWH / 100 KM

Myslíte si že poznáte ponuku elektrifikovaných modelov KIA? Pripravili sme si pre vás súťaž, ktorá preverí, ako dobre poznáte plug-in hybridy a elektromobily KIA. Čaká na vás 12 otázok, na ktoré ak správne odpoviete, dostanete sa do žrebovania o zaujímavú cenu – elektromobil KIA e-Niro na víkend!

Počas uplynulých týždňov sme vám postupne predstavovali jednotlivé elektrifikované modely KIA. Aktuálne ponúkajú ako plug-in hybridné, tak aj plne elektrické modely. Jedným z nich je aj KIA e-Niro, ktoré patrí medzi najzaujímavejšie elektromobily súčasnosti, a to z pohľadu ceny a ponúkaných parametrov. Väčšia batéria v kombinácii s efektívnym pohonom zabezpečuje dojazd v stovkách kilometrov. O elektrických modeloch KIA sme však iba nepísali, ale taktiež sme si ich vyskúšali. Prečítať si môžete naše klasické testy, no taktiež sme spracovali dve videá, ktoré sme venovali plug-in hybridným modelom a elektromobilom.

V spolupráci s KIA Motors Sales Slovensko, s.r.o. sme si pre vás pripravili súťaž, v ktorej môžete vyhrať elektrické KIA e-Niro na víkend. Stačí správne odpovedať na dvanásť jednoduchých otázok, ktoré sa zameriavajú najmä na parametre, možnosti nabíjania či spotrebu. Odpovede na všetky otázky by ste mali nájsť v našich článkoch a spomínaných videách.

Súťažný kvíz:

Súťaž skončila

Súťaž trvá od 24. novembra do 30. novembra.

V spolupráci s KIA Motors Sales Slovensko, s.r.o.

2. decembra 2020

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+