MojElektromobil

Bývalý zamestnanec Apple, Doug Field pracoval v automobilke Tesla, kde sa dostal až na pozíciu senior viceprezidenta inžinieringu. Pred mesiacom sa však vrátil do svojho pôvodného pôsobiska. Mal by byť súčasťou projektu “Titan”, ktorého cieľom je postaviť elektromobil značky Apple. Návrat do spoločnosti potvrdil už aj samotný Apple. Na čom však bude Doug Field pracovať však americký gigant nešpecifikoval. Tesla oficiálne oznámila odchod bývalého zamestnanca v júli.

Náš tip
APPLE TESTUJE AUTONÓMNE RIADENIE UŽ NA VZORKE 30 HYBRIDNÝCH SUV!

Doug pracoval pôvodne v Apple na vývoji počítačov Mac po boku šéfa projektu Titan, Boba Mansfielda. Ak sa Apple rozhodne ísť do projektu, určite sa o tom rýchlo dozvieme. Zatiaľ je to však nejasné. Návrat bývalého zamestnanca však naznačuje, že na elektromobile by sa mohlo začať pracovať. Špekulácie hovoria o tom, že by mohol byť autonómny a mohol by využívať pokročilého autopilota.

Zdroj: hiltopmonitor.com

17. augusta 2018

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+