MojElektromobil

Smart Roadshow 2019, nový koncept tradičného podujatia Android Roadshow, prichádza po Prešove do ďalšieho mesta na Slovensku. Už v sobotu 18.mája budeme v Žiline v hoteli Holiday Inn. Oficiálny program začne o 10-tej hodine. Okrem množstva zaujímavých prednášok a stánkov partnerov si budete môcť zajazdiť na elektromobile Tesla Model 3.

Tesla Model 3: Nová éra elektromobility

Po úspechoch elektromobilov Tesla Model S a Tesla Model X sa pozornosť celého sveta upriamila na novinku – Tesla Model 3. Tá má byť dostupnejšou verziou prémiového sedanu a SUV a priniesť esenciu a to najdôležitejšie z predchádzajúcich modelov do nižšej triedy. Stále je to však plnohodnotná Tesla, vrátane pokročilého autopilota, obrovskej stredovej konzoly, minimalistického dizajnu a fantastického dojazdu.

 

Vyskúšajte si Tesla Model 3 aj v Žiline!

Chcete sa aj vy povoziť v Tesle Model 3? Už počas Smart Roadshow 2019 v Žiline na to budete mať jedinečnú príležitosť. Príďte preto už v sobotu, 18. mája do hotela Holiday Inn a zažite budúcnosť elektromobility na vlastnej koži.

Spoplatnenú jazdu sprostredkuje portál natesle.sk, kde si môžete vybrať 30 minútovú jazdu a zažiť Model 3 naživo. K dispozícii je iba 8 jázd, tak sa registrujte čo najskôr. Testovacie jazdy začnú o 11-tej hodine a posledná jazda bude o 15:20 hod.

 


Už Vám nič neujde!

Prihláste sa na odber noviniek súvisiacich s týmto vozidlom

10. mája 2019

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+