MojElektromobil

Smart Roadshow 2019 je nový koncept tradičného podujatia Android Roadshow, ktorý teraz prichádza aj do vášho mesta. Poslednou tohtoročnou zastávkou bude Nitra. Už v sobotu, 23. novembra sa vidíme v hoteli Mikádo. Na Smart Roadshow si budete môcť pozrieť rôzne modely elektrobicyklov a dokonca si na nich aj zajazdiť. Všetko vďaka spoločnosti VELOsprint.

Aké modely budú k dispozícii?

Tešiť a môžete napríklad na absolútnu novinku Specialized S-Works Turbo Creo SL. Okrem toho si môžete zajazdiť na testovacích elektrobicykloch Specialized Turbo Levo a Specialized Turbo Vado.

Turbo Creo SL

Ide o najľahší e-bike vo svojej triede, tuhý karbónový rám FACT 11r znižuje celkovú hmotnosť systému a zvyšuje dojazd. Ľahký motor SL 1.1 zdvojnásobuje vaše úsilie až o 240 W tichej a výkonnej asistencie.

Citlivá krivka krútiaceho momentu motora poskytuje perfektne ladený výkon s vašou normálnou jazdnou kadenciou a nezanecháva žiadny odpor pri jazde bez pomoci. Dojazd predstavuje až 130 kilometrov, s pridaním externej batérie ho predĺžite o ďalších 60 km.

Turbo Kenevo

Nové kenevo ponúka celkom nanovo prepracovaný asymetrický rám s bočným ramenom, ktorý zvyšuje kontrolu nad vašou jazdou. Model Expert je vybavený dvojkorunkovou vidlicou RockShox Boxxer so zdvihom 180 mm. Tým získava presné ovládanie a kontrolu pri všetkých zjazdoch.

Turbo Levo

Turbo Levo je plnohodnotný progresívny trailový bicykel. Najplynulejší a najsilnejší motor na trhu, Specialized 2.1, zosilňuje šliapanie o 410 percent, bez trhavých pohybov či šklbania. Nová 700 Wh batéria Specialized Turbo M2 zvyšuje dojazd o 40 %, a to vďaka najnovšej technológii pre Li-Ion batérie, ktorá je momentálne dostupná. Aktuálny stav batérie je vždy zobrazený na jednotke Turbo Connect Unit, ktorá je umiestnená na hornej rámovej trúbke.

Turbo Vado

Turbo Vado je vyrobený tak, aby sa prispôsobil rýchlemu životnému tempu. Ponúka tichý chod, čo ho robí ideálnym do mestského prostredia. Motor Specialized 1.2E je vyladený tak, aby ponúkol maximálnu efektivitu a dojazd. Čím viac energie do šliapania dáte, tým väčšiu silu vám motor poskytne. Batéria je plne integrovaná do rámu, je uzamykateľná a ľahko sa vyberá pre potreby nabíjania mimo bicykla.

UBS_6085.jpg

Displej Turbo Connect Display poskytne informácie o všetkých údajoch jazdy. Zobrazuje klasické údaje (rýchlosť, kadenciu, výkon, vzdialenosť, nabitie batérie…) a dokáže vás pripojiť na najnovšiu aplikáciu Mission Control.

Aplikácia Mission Control

Spojením s touto aplikáciou môžete naladiť motor na štýl jazdy, zaznamenávať jazdy a sledovať batériu. Súčasťou aplikácie je funkcia Smart Control, ktorá umožňuje nastaviť dobu alebo diaľku plánovanej jazdy a systém zaistí rovnomernú podporu po celú dobu jazdy. Aplikáciu je možné nainštalovať na smartfóny s iOS aj Androidom.

[app_badge id=”com.specialized.turbo”]

Smart Roadshow 2019: Inteligentné technológie aj v Nitre!

Smart Roadshow 2019 pokračuje už v sobotu, 23. novembra v Nitre. Okrem VELOsprint sa na vás teší celá naša redakcia vrátane partnerov, ktorí sem prinášajú množstvo zaujímavých technológií a všetky si ich budete môcť vyskúšať už o niekoľko  dní. Tešíme sa na vás!

Smart Roadshow 2019 vo vašom meste

27. Apríl | PREŠOV | Hotel Dukla
18. Máj | ŽILINA | Hotel Holiday Inn
22. Jún | BRATISLAVA | Radisson Blu Carlton Hotel
***
28. September | BANSKÁ BYSTRICA | Hotel Dixon
26. Október | KOŠICE | DoubleTree by Hilton
23. November | NITRA | Hotel Mikádo

18. novembra 2019

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+