MojElektromobil

Smart Roadshow 2019 po Prešove a Žiline mieri priamo do nášho hlavného mesta. Už v sobotu 22. júna budeme v Bratislave v hoteli Radisson Blu Carlton. Oficiálny program začne o 10-tej hodine. Okrem množstva zaujímavých prednášok a stánkov partnerov si budete môcť zajazdiť aj na elektromobile Tesla Model 3.

Tesla Model 3: Nová éra elektromobility

Po úspechoch elektromobilov Tesla Model S a Tesla Model X sa pozornosť celého sveta upriamila na novinku – Tesla Model 3. Tá má byť dostupnejšou verziou prémiového sedanu a SUV a priniesť esenciu a to najdôležitejšie z predchádzajúcich modelov do nižšej triedy. Stále je to však plnohodnotná Tesla, vrátane pokročilého autopilota, obrovskej stredovej konzoly, minimalistického dizajnu a fantastického dojazdu.

Vyskúšajte si Tesla Model 3 aj v Bratislave!

Chcete sa aj vy povoziť v Tesle Model 3? Už počas Smart Roadshow 2019 v Bratislave na to budete mať jedinečnú príležitosť. Príďte preto už v sobotu, 22. júna do hotela Radisson Blu Carlton a zažite budúcnosť elektromobility na vlastnej koži.

Rezervujte si termín

Jazdu na Tesla Model 3 Performance za špeciálnu cenu pri príležitosti Smart Roadshow sprostredkuje portál natesle.sk. Za zvýhodnenú cenu máte k dispozícii iba 9 jázd, tak sa registrujte čo najskôr. Testovacie jazdy začnú o 11-tej hodine a posledná jazda bude od 16:40 do 17:10 hod.

 

23. mája 2019

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+