MojElektromobil

Smart Roadshow 2019, nový koncept tradičného podujatia Android Roadshow, prichádza tento rok aj do Bratislavy. Okrem množstva zaujímavých prednášok a stánkov partnerov tu na vás čakajú aj skvelé vecné ceny!

Huawei P20 Lite, Xiaomi Redmi 7 a smart hodinky FitBit

Už túto sobotu sa na vás tešíme na Smart Roadshow 2019 v Bratislave. Uvidíte tu zaujímavé technologické prednášky, množstvo noviniek od popredných svetových výrobcov a aj viacero elektromobilov, ktoré si budete môcť vyskúšať na vlastnej koži.

Okrem toho na vás ale čakajú aj hodnotné vecné ceny. Tatra Banka venovala pre jedného vás inteligentné hodinky FitBit, ktoré vám pomôžu lepšie sledovať vaše fyzické aktivity a zobrazia vám notifikácie priamo na zápästí. Jeden z vás si domov odnesie skvelý smartfón Xiaomi Redmi 7, ktorý poteší atraktívnym dizjanom, ale aj veľkým displejom či skvelou výbavou. No a pre jedného z vás je nachystaný aj jeden z najobľúbenejších smartfónov Huawei P20 Lite, ktorý si požičal množstvo vlastností od svojich drahších súrodencov a okrem skvelého hardvéru ponúka aj veľmi elegantný dizajn. A aby sme nezabudli – naprázdno neodíde ani víťaz turnaja v PUBG Mobile 😉

Ako môžete vyhrať?

Je to veľmi jednoduché – stačí, keď sa zaregistrujete na akciu na stránke smartroadshow.sk alebo prostredníctvom tlačidla v tomto článku, potvrdíte svoju registráciu a počkáte, kým vám bude doručený špeciálny QR kód. Ten ukážete pri príchode na akciu a automaticky budete zaradení do žrebovania. Výhercov vecných cien oznámime na konci akcie, no aby ste hru aj mohli vyhrať, musíte byť v tom čase fyzicky prítomní.

Už túto sobotu!

Príďte aj vy 22.6.2019 do hotela Carlton na Hviezdoslavovom námestí a odneste si domov nový telefón alebo hodinky! Okrem možnosti vyhrať hodnotné vecné ceny tu uvidíte množstvo technologických noviniek a elektromobilov, o ktorých sa budete môcť dozvedieť všetko dôležité. Tešíme sa na vás! 🙂

18. júna 2019

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+