MojElektromobil

Udalosť, ktorá obletela svet. Aj tak by sa dalo nazvať vypustenie elektromobilu Tesla Roadster do vesmíru, ktoré mnohých šokovalo. Nie, česká automobilka Škoda nemá v rukách podobný kúsok. Jej nová reklama na model Superb je však silnou narážkou práve na udalosť z dielne spoločnosti SpaceX a samotné vypustenie elektromobilu do vesmíru.

Náš tip
ŠKODA VISION X: HYBRIDNÉ SUV UKÁŽE AUTOMOBILKA UŽ V ŽENEVE! | FOTO

Škoda Superb

Reklama, ktorej celú dĺžku si môžete prezrieť prostredníctvom sociálnej siete YouTube, zobrazuje model Škoda Superb a osobu kozmonauta vo vnútri. Začína odpočítavanie na štart a zábery smerujúce na vozidlo sa náramne podobajú práve na snímky, za ktorými stojí spoločnosť SpaceX. Interiér vozidla navyše dopĺňa vtipný nápis „Don’t panic ELON!“ V závere môžeme ešte sledovať nápis „Škoda – MISSION COMPLETE.“ Otázkou ostáva, či sa tou misiou myslí práve paródia na Teslu Roadster.

Páči sa vám nová reklama na automobil Škoda Superb? Myslíte si, že ide o podarenú narážku na vypustenie elektromobilu Tesla Roadster do vesmíru? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Zdroj: insideevs


Už Vám nič neujde!

Prihláste sa na odber noviniek súvisiacich s týmto vozidlom

19. februára 2018

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+