MojElektromobil

Aj na Salón Elektromobilov 2024 v Trenčíne príde spoločnosť DriveTesla.sk so svojimi elektromobilmi Tesla. Pozrieť a vyskúšať si budete môcť prvú Teslu Model Y Performance na Slovensku, k dispozícii bude aj najnovší facelift Tesla Model 3 s označením Highland a chýbať nebude ani špičková Tesla Model S Plaid, takisto prvá na Slovensku. Na týchto elektromobiloch si budete môcť aj zajazdiť.

Takisto máte možnosť pri objednávke vozidiel Tesla priamo na Salóne Elektromobilov 2024 v Trenčíne získať skladové vozidlá Tesla so zľavou až 6 000 € a s bonusom bezplatných 20 000 kilometrov na Superchargeroch po celej Európe.

Nezabudnite na zážitok

Tesla Model S Plaid ponúka nezabudnuteľný zážitok. Ide o najrýchlejšie sériovo vyrábané auto na svete – z 0 na 100 km/h sa rozbehne za neuveriteľné 2,1 sekundy! DriveTesla.sk s týmto elektromobilom minulý rok dominovala v 3. kole Slovenského šprintérskeho šampionátu 2023 na 402 metrov, kde na víťaznom pódiu stála hneď 2-krát. Nespútanú silu Tesla Model S Plaid teraz prináša pre širokú verejnosť na Salón Elektromobilov 2024 v Trenčíne.

Svoju jazdu na elektromobiloch Tesla si môžete rezervovať už dnes priamo cez oficiálnu stránku DriveTesla.sk. Prípadne tak môžete spraviť priamo osobne na Salóne Elektromobilov 2024 v Trenčíne!

Tesla Model S Plaid
Tesla Model S Plaid | Foto: DriveTesla.sk

Dodanie Tesly na kľúč aj zážitkové jazdy a prenájmy

Spoločnosť počas svojho pôsobenia pomohla elektromobily Tesla získať už stovkám šťastným majiteľom z celého Slovenska. Objednávky vybaví za vás od A po Z. Zabezpečí kúpu vozidiel Tesla za najlepšie ceny, dovoz a prihlásenie auta na kľúč, zabezpečí pre Vás aj lízing a poistenie s jedinečnými podmienkami určenými priamo pre majiteľov vozidiel Tesla. Poradí, zaškolí a vybraný elektromobil doručí priamo do rúk majiteľa. To všetko ľahko, pohodlne a za výhodných podmienok.

Ponúka prenájom vozidiel Tesla na každú príležitosť. Prenájom všetkých modelov Tesly pre vodičov, ktorí chcú skúsiť elektromobilitu na vlastnej koži, cez zabezpečenie náhradného vozidla, až po teambuildingy a svadby. S elektromobilmi značky Tesla má viac než 8-ročné skúsenosti. Či už ide o ich každodenné využívanie, nákup zo zahraničia alebo odborné poradenstvo z akejkoľvek oblasti, DriveTesla.sk to má všetko v malíčku.

Ak si chcete objednať Teslu, tak s DriveTesla.sk je ten správny partner – pozná a skontroluje každé auto, každý detail, zodpovie všetky otázky. Vďaka pomoci dokážu zákazníci ušetriť týždne času a v priemere až 2 000 €. Príďte si vyskúšať Teslu Model 3, Model Y alebo Model S Plaid priamo na Salóne Elektromobilov 2024 Trenčíne, zistite všetko, čo vás zaujíma a prípadne si svoju novú Teslu aj rovno objednajte s pomocou profesionálov, aktuálne za historicky najlepšie ceny.

12. júna 2024

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+