MojElektromobil

Štvrtý ročník najväčšej výstavy elektromobilov na Slovensku, Salón Elektromobilov 2023 má namierené do Košíc. Nákupné centrum OC Optima sa už v termíne od piatka 8. septembra do nedele 10. septembra 2023 premení na centrum elektromobility.

Salón Elektromobilov bude naplno prebiehať počas všetkých troch dní – od piatku až do nedele. Hlavný program s prednáškami a diskusiami je naplánovaný na sobotu od 14:00 do 17:00.

Veľkou zmenou oproti predošlým ročníkom Salónu Elektromobilov je zrušenie registrácie návštevníkov –  teraz už nepotrebujete žiadnu vstupenku a súťaže o pekné ceny prebiehajú ako súčasť hlavného programu. Nemusíte sa trápiť so žiadnymi formalitami, stačí rovno prísť na akciu.

Dospelí aj tí najmenší sa môžu v nedeľu 10. septembra 2023 tešiť na koncert Mira Jila, ktorý začína o 16:00. Interaktívny koncert „Pesničkohry“ spája pesničky s hrami a prináša tak jedinečný zábavný zážitok pre najmenších.

Salón Elektromobilov 2023 Košice: Trojdňový program

Salón Elektromobilov 2023 naplno prebieha počas všetkých troch dní – od piatku až do nedele. Vystavené vozidlá, stánky partnerov a testovacie jazdy budú k dispozícii vždy od 10:00 do 18:00 hodiny. Testovacie jazdy budú prebiehať ako vždy – na vonkajšom parkovisku. Výstava elektromobilov bude dostupná aj v interiéri nákupného centra OC Optima tiež od piatka do nedele. Prebiehať bude spolu so spomínanými testovacími jazdami.

Oficiálny program a panelové diskusie začnú v sobotu o 14-tej hodine. Súčasťou budú prezentácie noviniek elektromobilov, ako aj panelové diskusie či prezentácia praktických skúseností s elektromobilitou. Účasť potvrdili aj zástupcovia z Ministerstva Hospodárstva SR, ktorí sa budú venovať témam ako sú aktuálne dotácie na nabíjacie stanice.

4. septembra 2023

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+