MojElektromobil

V roku 2020 sme odštartovali prvú slovenskú špecializovanú výstavu zameranú na elektromobily a plug-in hybridy. Prvýkrát sme sa mohli vidieť v priestoroch obchodného centra Bory Mall, kde sme odštartovali aj tohtoročný Salón Elektromobilov 2022 Bratislava. Pokračovali sme do Trenčína, kam Salón Elektromobilov zamieril vôbec prvýkrát. Tohtoročnú šnúru ukončíme už tradične v metropole východu, v Košiciach.

3. ročník najväčšej výstavy elektromobilov na Slovensku

Akcia Salón Elektromobilov 2022 Košice sa uskutoční od piatka 2. do nedele 4. septembra 2022 v priestoroch obchodného centra Optima v Košiciach. Priamo na mieste nebudú chýbať zastúpenia všetkých relevantných značiek, ako aj odborníci na nabíjaciu infraštruktúru či prevádzkovanie elektromobilov.

Zblízka si budete môcť obzrieť najnovšie modely elektromobilov a plug-in hybridov, ktoré sú dostupné na slovenskom trhu. Okrem samotnej výstavy budú pre vás pripravené aj vozidlá na testovacie jazdy, vďaka čomu si budete môcť vyskúšať, aké je to jazdiť v elektromobile.

Salón Elektromobilov pokračuje v tradícií a prichádza aj v roku 2022. Tešiť sa môžete na bohatý program plný zaujímavých informácií. Elektromobilita na Slovensku naberá na popularite a na cestách jazdí stále viac vozidiel s čisto elektrickým pohonom.

Povedomie o elektrických autách sa zvyšuje a spolu s tým sa otvára množstvo tém, ktoré si zaslúžia pozornosť a my sa im budeme venovať. Počas troch dní si na Salóne Elektromobilov 2022 Košice určite nájdete to, čo vás bude zaujímať.

Záujem o elektromobily narastá

Elektromobily lákajú čoraz väčší okruh slovenských vodičov, čo si môžeme všímať aj na našich cestách. Ponuka dostupných modelov sa neustále rozširuje a vďaka neutíchajúcemu vývoju sa zlepšujú aj ich parametre. Narastá dojazd, klesá čas strávený na nabíjacích staniciach a všetky vylepšenia robia elektrické autá rok čo rok atraktívnejšími. O všetkom, čo ponúka dnešný svet elektromobility sa dozviete na Salóne Elektromobilov 2022 v Trenčíne.

Salón Elektromobilov 2022 v skratke

  • Desiatky elektromobilov, plug-in hybridov, hybridov, elektrických motocyklov a kolobežiek na jednom mieste
  • Exkluzívne prednášky a diskusie
  • Testovacie jazdy od piatka až do nedele na najnovších elektromobiloch a plug-in hybridoch
  • Výhry pre registrovaných návštevníkov v podobe elektromobilov na víkend
  • Všetky informácie sa postupne objavia na oficiálnej stránke e-salon.sk, ako aj na webe mojelektromobil.sk
2. júla 2022

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+