MojElektromobil

Salón Elektromobilov 2022 sa nezadržateľne blíži do Trenčína. Už tretí ročník najväčšej výstavy elektromobilov na Slovensku do nákupného strediska OC Laugaricio dorazí už v termíne od 17. do 19. júna.

Tešiť sa môžete na desiatky elektromobilov a plug-in hybridov, odborníkov na nabíjaciu infraštruktúru, testovacie jazdy i bohatý sprievodný program. 

Salón Elektromobilov 2022 v Trenčíne bude unikátny. Spoločnosť DriveTesla.sk sa priamo na mieste postará o exkluzívnu premiéru vôbec prvého na Slovensko dovezeného elektromobilu Tesla Model Y Performance. Ten sa pýši dojazdom až 514 kilometrov, bleskovým zrýchlením z 0 na 100 km/h za 3,7 sekundy a maximálnou rýchlosťou 250 km/h.

Viacero prvenstiev

Nie je to prvýkrát, čo sa DriveTesla.sk postará o vstup nových elektromobilov Tesla na Slovensko. V ostatných rokoch pod jej taktovkou do našich končín dorazili desiatky Tesiel. Zabezpečila aj dovoz prvej slovenskej Tesly Model 3 Performance, a rovnako tak priviezla aj prvý Tesla Model Y v základnej verzii. Tesla Model Y sa mimochodom blysol aj na Salóne Elektromobilov 2021 v Košiciach. 

Exkluzívny Tesla Model Y Performance si budete počas Salónu Elektromobilov 2022 v Trenčíne môcť pozrieť na vlastné oči. Pikoškou tohto konkrétneho modelu je aj prítomnosť systému Full Self-Driving pre autonómnu jazdu, a hoci na Slovensku nie je plnohodnotne využiteľný, základné možnosti ako automatické parkovanie, zmena jazdných pruhov a funkcia summon sú stále v hre aj u nás.

Zážitkové jazdy a plno skúseností

Pripravené budú aj zážitkové jazdy obohatené o praktické skúsenosti a užitočné rady zo sveta Tesiel priamo v réžii zástupcov DriveTesla.sk. Pripravení budú zodpovedať čokoľvek, čo vás zaujíma v súvislosti s nákupom, dovozom a prihlásením týchto skvelých elektromobilov spolu s komplexným poradenstvom. 

Príďte si vyskúšať Teslu Model 3 Performance alebo Model Y Performance priamo na Salón Elektromobilov 2022 Trenčín, zistite všetko, čo vás zaujíma a prípadne si svoju novú Teslu rovno objednajte.

9. júna 2022

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+