MojElektromobil

Tretí ročník najväčšej výstavy elektromobilov na Slovensku opäť dorazí do metropoly východu. Košické nákupné centrum OC Optima sa stane centrom elektromobility v Košiciach už v dňoch od 2. do 4. septembra 2022.

Desiatky vystavených elektromobilov a hybridných vozidiel, testovacie jazdy, prednášky, diskusie a bohatý sprievodný program. Toto všetko a oveľa viac čaká na návštevníkov Salónu Elektromobilov 2022 Košice. Registrovaní účastníci akcie budú automaticky zaradení do žrebovania o zaujímavé ceny.

DriveTesla.sk na Salóne Elektromobilov 2022 Košice

Na Salón Elektromobilov 2022 do Košíc zavíta aj tento rok spoločnosť DriveTesla.sk. Pozrieť si budete môcť prvú Teslu Model Y Performance na Slovensku (made in Germany), k dispozícii bude aj dvakrát Model 3 Performance (v zelenej a červenej farbe) a minimálne jeden ďalší Model Y. Na týchto elektromobiloch si budete môcť aj zajazdiť.

Tesla Model Y
Zdroj: DriveTesla.sk

Zážitkové jazdy, práve to je jedna z oblastí, v ktorých DriveTesla.sk exceluje. Ponúka prenájom vozidiel Tesla na každú príležitosť: od jázd pre vodičov, ktorí chcú okúsiť elektromobilitu na vlastnej koži cez teambuildingy, až po svadby. S elektromobilmi značky Tesla má viac než 5-ročné skúsenosti. Či už ide o ich každodenné využívanie, nákup zo zahraničia alebo odborné poradenstvo z akejkoľvek oblasti, DriveTesla.sk to má všetko v malíčku.

Tesla Model 3 SR+
Tesla Model 3 | Zdroj: Radovan Hlôška

Spoločnosť počas svojho pôsobenia pomohla Teslu získať už takmer 100 šťastným majiteľom. To všetko ľahko, pohodlne a za výhodných podmienok. Príďte si vyskúšať Teslu Model 3 alebo Model Y priamo na Salón Elektromobilov 2022 Košice, zistite všetko, čo vás zaujíma a prípadne si svoju novú Teslu aj rovno objednajte.

Salón elektromobilov 2022 Košice v skratke

  • 2. – 4. september | Košice | OC Optima
  • Desiatky elektromobilov a plug-in hybridov na jednom mieste
  • Exkluzívne prednášky, diskusie a prezentácie
  • Testovacie jazdy od piatka až do nedele na najnovších elektromobiloch a plug-in hybridoch
  • Všetky informácie nájdete na oficiálnej stránke e-salon.sk, ako aj na webe mojelektromobil.sk


Už Vám nič neujde!

Prihláste sa na odber noviniek súvisiacich s týmto vozidlom

25. augusta 2022

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+