MojElektromobil

Salón Elektromobilov 2022 v Košiciach sa nezadržateľne blíži.Prvýkrát sme sa mohli vidieť v priestoroch obchodného centra Bory Mall, kde sme odštartovali aj tohtoročný Salón Elektromobilov 2022 Bratislava. Pokračovali sme do Trenčína, kam Salón Elektromobilov zamieril vôbec prvýkrát. Na rade je metropola východu, Košice.

V termíne od 2. do 4. septembra 2022 budú vnútorné, ale aj vonkajšie, priestory nákupného strediska OC  Optima patriť elektromobilom a plug-in hybridom. Výstavu desiatok elektrifikovaných vozidiel doplnia testovacie jazdy, prednášky, diskusie a bohatý sprievodný program so súťažami.

Salón Elektromobilov pokračuje v tradícií a prichádza aj v roku 2022. Tešiť sa môžete na bohatý program plný zaujímavých informácií. Elektromobilita na Slovensku naberá na popularite a na cestách jazdí stále viac vozidiel s čisto elektrickým pohonom.

Povedomie o elektrických autách sa zvyšuje a spolu s tým sa otvára množstvo tém, ktoré si zaslúžia pozornosť a my sa im budeme venovať. Počas troch dní si na Salóne Elektromobilov 2022 Košice určite nájdete to, čo vás bude zaujímať.

Jaguar Land Rover ukáže svoje novinky

Medzi vystavovateľmi budú zastúpené tie najväčšie mená automobilového priemyslu, ktoré diktujú aktuálne trendy v oblasti elektromobility. Chýbať tu nemôže ani Jaguar Land Rover so svojim jedinečným elektromobilom Jaguar I-Pace a plug-in hybridom Land Rover Discovery Sport PHEV. Na oboch vozidlách si budete môcť aj zajazdiť.

Jaguar I-Pace | Zdroj: Jaguar

Jaguar Land Rover svoju kompletnú ponuku elektrifikovaných vozidiel do najmenších detailov predstaví počas prezentácie v rámci hlavného programu výstavy.

Luxusné SUV piatej generácie posúva modernistickú dizajnovú filozofiu značky Land Rover na ďalšiu úroveň, a to novodobou interpretáciou svojho charakteristického profilu, ktorá prináša prekvapivé dizajnové vyjadrenie. Moderné prvky excelentne kombinuje s odkazom na históriu a tradície značky.

Land Rover Discovery Sport PHEV
Land Rover Discovery Sport PHEV | Zdroj: Land Rover

Všetky podrobnosti o elektrifikovanej ponuke značky Jaguar Land Rover na vás čakajú na Salóne Elektromobilov 2022 Trenčín. Neváhajte a registrujte sa už dnes!

Salón Elektromobilov 2022 v skratke

  • Desiatky elektromobilov, plug-in hybridov, hybridov, elektrických motocyklov a kolobežiek na jednom mieste
  • Exkluzívne prednášky a diskusie
  • Testovacie jazdy od piatka až do nedele na najnovších elektromobiloch a plug-in hybridoch
  • Výhry pre registrovaných návštevníkov v podobe elektromobilov na víkend
  • Všetky informácie sa postupne objavia na oficiálnej stránke e-salon.sk, ako aj na webe mojelektromobil.sk
20. augusta 2022

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+