MojElektromobil

Nákupné stredisko Bory Mall v Bratislave bude koncom mája patriť elektromobilite. V termíne od 20. do 22. mája 2022 sem zavíta už tretí ročník najväčšej výstavy elektromobilov na Slovensku – Salón Elektromobilov 2022 Bratislava

Návštevníci sa zoznámia s desiatkami najnovších elektromobilov a plug-in hybridov, ktoré sú dostupné na Slovensku. Pripravené budú prednášky, diskusie, prezentácie aj testovacie jazdy. Na Salóne Elektromobilov 2022 Bratislava budú prítomní aj odborníci na problematiku nabíjania elektrických áut.

Na ich čele bude slovenská spoločnosť EV-GP, ktorá je pripravená zodpovedať všetky otázky spojené s praktickou stránkou dopĺňania energie elektromobilov s využitím energie z obnoviteľných zdrojov.

Priamo na mieste bude vystavovať svoju komplexnú zostavu batériového úložiska EV GP LFP HV v kombinácii s domácou AC nabíjačkou pre elektromobily EV-GP AC3F 22kW a funkciou IQ SMART. Podrobne sa jej bude venovať aj v prednáške “Fotovoltika pre domácnosť, nabíjanie SMART IQ a V2G napájanie domácnosti z elektromobilu.”

Súčasťou Salóna Elektromobilov 2022 Bratislava budú aj rôzne súťaže. Časť z nich prebehne v réžii vystavovateľov, kedy sa bude potrebné zapojiť na jednotlivých stánkoch. Do hlavného žrebovania ale budú zaregistrovaní účastníci Salóna Elektromobilov 2022 Bratislava prihlásení automaticky na základe vstupenky naskenovanej pri vstupe na výstavisko.

V rámci hlavného žrebovania je možné vyhrať elektromobily na víkend, ale aj cenu od spoločnosti EV-GP. Ide o poukaz na 20% zľavu z celkovej ceny fotovoltického riešenia podľa vlastného výberu výhercu. Výherca poukazu od EV-GP môže poriadne ušetriť, v závislosti od výberu zostavy sa celková zľava môže v praxi pohybovať od 900 až po 4400 €. 

5. mája 2022

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+