MojElektromobil

Salón Elektromobilov 2022 Bratislava je už takmer na spadnutie. Svoje brány v nákupnom centre Bory Mall otvorí počas troch dní od 20. do 22. mája 2022. Návštevníci tejto špecializovanej výstavy sa môžu tešiť na desiatky elektromobilov, plug-in hybridov, prednášky, prezentácie, súťaže, ale hlavne na testovacie jazdy, vďaka ktorým budú môcť okúsiť elektromobilitu na vlastnej koži.

Medzi vystavovateľmi sa blysnú najväčšie mená automobilového priemyslu so svojimi elektrifikovanými modelmi. Chýbať medzi nimi nebude ani Suzuki a modely Suzuki Across plug-in hybrid, Suzuki Vitara či Suzuki S-Cross. Táto trojica bude vystavená v priestoroch akcie Salón Elektromobilov 2022 Bratislava, aby otvorene ukázala, čo všetko ponúka moderná e-mobilita, tak ako ju tu máme dnes.

Foto: Suzuki

Plug-in hybridné SUV Suzuki Across ozdobou Salónu Elektromobilov 2022

Najväčšou hviezdou z flotily vozidiel Suzuki vystavených v priestoroch nákupného centra Bory Mall bude nepochybne plug-in hybridné SUV Suzuki Across. Tento elektrifikovaný model v sebe spája to najlepšie z rôznych svetov a jasne deklaruje, že do segmentu SUV zavial úplne nový vietor.

Ekologická jazda zabezpečená plug-in hybridným pohonným ústrojenstvom s pohonom všetkých štyroch kolies, moderné technológie pre bezpečnú a pohodlnú jazdu, robustná konštrukcia či osobitý šarm. To sú len niektoré z predností nového SUV Suzuki Across, s ktorými sa budete môcť zoznámiť na vlastné oči.

SUV Suzuki Across v prevedení plug-in hybrid prináša vždy maximum toho, čo potrebujete. Či už ide o dynamický výkon, excelentný dojazd, tichá a pohodová jazda alebo ohľaduplnosť k životnému prostrediu, nové Suzuki vyniká v každej z týchto oblastí. 

Veľkokapacitný akumulátor a spaľovací motor s objemom 2,5 litra pomôžu znásobiť pôžitok z cestovania. 2 výkonné elektromotory poskytujú plynulý, tichý výkon s vysokým krútiacim momentom pre komfortné každodenné jazdenie. Spaľovací motor je zase vždy pripravený poskytnúť pomocnú ruku pre jazdu vo vyšších rýchlostiach či intenzívnejší rozbeh. 

Vďaka prítomnosti akumulátora, ktorý môžete nabíjať doma či na verejných nabíjacích staniciach, je tu k dispozícii aj možnosť nehlučnej a absolútne bezemisnej jazdy. Pohon všetkých kolies v kombinácii so systémom AIM pre optimalizáciu dostupného výkonu a režimom Trail Mode sa postarajú o to, aby ste sa vždy dostali tam, kam potrebujete. 

Spojenie toho najlepšieho zo sveta čistej energie a dynamických vlastností spaľovacieho motora nájdete práve v SUV Suzuki Across, ktoré nezabúda ani na najmodernejších pomocníkov ako je napríklad pomocný systém pre rozjazd do kopca, upozornenie na vybočenie z jazdného pruhu, monitorovanie mŕtveho uhla či funkcia pre upozornenie na situáciu za vozidlom. Nové SUV Suzuki Across na vás bude čakať na Salóne Elektromobilov 2022 Bratislava!

Foto: Suzuki
19. mája 2022

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+