MojElektromobil

Salón Elektromobilov 2022 Bratislava je už na spadnutie. Všetkých návštevníkov v nákupnom centre Bory Mall privíta v termíne od 20. do 22. mája 2022. 

Tešiť sa môžete na desiatky najnovších elektromobilov, plug-in hybridov, testovacie jazdy, prednášky, diskusie a súťaže. Priamo na mieste si budete môcť zblízka pozrieť nové elektrifikované a plne elektrické modely od automobilky Opel. Jeden z nich dokonca budete môcť vyhrať na celý víkend, aby ste sa s modernou elektromobilitou zoznámili skutočne zblízka. 

Plne elektrický crossover Opel Mokka-e je jednou z cien hlavného žrebovania. Do zlosovania sú automaticky zapojení všetci registrovaní účastníci Salónu Elektromobilov 2022 Bratislava, ktorí sa pri vstupe na akciu preukážu vstupenkou s QR kódom.

Opel Mokka-e na Salóne Elektromobilov 2022 Bratislava

Opel Mokka-e je dizajnovo ladené auto, ktoré na trh dorazilo s viacerými odlišnými prvkami, čím nastavilo nový dizajnový smer pre ďalšie vozidlá Opel. Mokka-e je však v prvom rade plnohodnotný elektromobil s optimálne nastavenými parametrami pre komfort a čo najdostupnejšiu cenu. 

V podvozku sa skrýva vysokonapäťová batéria s využiteľnou kapacitou 45 kWh, ktorá zabezpečí dojazd podľa normy WLTP do 322 kilometrov. Takáto hodnota bez problémov postačuje na každodenné dochádzanie do práce či jazdu v rámci mesta a do blízkeho okolia.

Foto: Radovan Hlôška

Elektromobil Opel Mokka-e zvládne aj dlhšie cesty, a to vďaka rýchlemu nabíjaniu s výkonom až 100 kW. V praxi to znamená, že z 10 na 80 percent sa batéria vozidlá dokáže nabiť už za 30 minút. Následne môžete pokračovať v jazde ďalších 150 až 250 kilometrov, v závislosti od rýchlosti a vášho štýlu jazdy. 

Nabíjanie vysokonapäťovej batérie je možné aj pomaly, a to cez palubnú nabíjačku s výkonom 11 kW. To je vhodné používať pri dlhšom státí alebo doma. Týmto spôsobom nabíjania je batériu možné nabiť z 0 na 100 percent už za približne 4 hodiny.

Registrujte sa a vyhrajte

To, či je Opel Mokka-e ideálnym elektromobilom aj pre vás budete môcť možno vyskúšať na vlastnej koži. Testovacie jazdy na akcii Salón Elektromobilov 2022 Bratislava síce ponúka možnosť vyskúšať množstvo modelov, no jedinečná Mokka-e môže byť len vaša, a to na celý víkend! Stačí sa registrovať a absolvovať check-in na mieste akcie.

16. mája 2022

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+