MojElektromobil

Výstava zameraná výhradne na elektromobily a plug-in hybridy, Salón Elektromobilov 2021 pokračuje aj v meste Košice. V termíne od 3. do 5. septembra 2021 sa všetci fanúšikovia elektromobility stretnú pod jednou strechou v nákupnom centre Atrium Optima. Nebude chýbať ani exkluzívna novinka Tesla Model Y. Už teraz si môžete zaregistrovať testovacie jazdy.

Vyskúšajte si TMY a TM3 Performance

2021 Tesla Model Y Standard Range (Foto: Tesla)
2021 Tesla Model Y Standard Range (Foto: Tesla)

Chceli by ste šoférovať medzi prvými horúcu novinku Teslu Model Y? Počas výstavy Salón elektromobilov 2021 na to budete mať vďaka partnerovi DriveTesla.sk skvelú príležitosť. Spoplatnenú jazdu sprostredkuje DriveTesla.sk, kde si môžete vybrať dĺžku a termín jazdy. Zajazdiť si budete môcť priamo počas konania Salónu elektromobilov.

Ako na to?

Pri návšteve rezervačného webu NaTesle.sk je potrebné kliknúť na tlačidlo “Zmeniť auto alebo trvanie” a z ponuky vybrať “Tesla Model Y” alebo “Tesla Model 3 Performance”, ako aj dĺžku jazdy. Následne sa vám zobrazí výpis dostupných termínov.

DriveTesla Model 3

Vyhrajte jazdu na Tesla Model 3 Performance

Využite možnosť bezplatnej registrácie na podujatie a automaticky vás zaradíme do žrebovania o 5x pol hodinovú jazdu na Tesla Model 3 Performance od spoločnosti DriveTesla.sk.

Salón elektromobilov 2021 v skratke

  • Výstava elektromobilov a plug-in hybridov dostupných na Slovensku
  • Exkluzívne slovenské premiéry elektromobilov uvedených na trh v roku 2021
  • Výrobcovia, distribútori a prevádzkovatelia nabíjacích staníc a infraštruktúry
  • Bohatý program plný prednášok, diskusií a dôležitých informácií
  • >>> Registrácia na e-salón zadarmo <<< 


Už Vám nič neujde!

Prihláste sa na odber noviniek súvisiacich s týmto vozidlom

25. augusta 2021

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+