MojElektromobil

Akcia Salón Elektromobilov 2021 Košice je špecializovaná výstava elektromobilov a plug-in hybridov, ktorá dáva priestor najnovším elektrifikovaným vozidlám, súvisiacim technológiám a odborným prednáškam. Zaujímavá je tak určite nielen pre fanúšikov elektromobilov, ale aj pre širokú verejnosť, ktorá sa chce dozvedieť viac informácií o nastupujúcom trende e-mobility. Akcia sa uskutoční v termíne od 3. do 5. septembra 2021 v obchodnom centre Atrium Optima Košice.

Salón elektromobilov 2021 v skratke

  • Výstava elektromobilov a plug-in hybridov dostupných na Slovensku
  • Exkluzívne slovenské premiéry elektromobilov uvedených na trh v roku 2021
  • Výrobcovia, distribútori a prevádzkovatelia nabíjacích staníc a infraštruktúry
  • Bohatý program plný prednášok, diskusií a dôležitých informácií

Naživo si budete môcť pozrieť a vyskúšať široký zástup elektromobilov dostupných na slovenskom trhu, medzi ktorými nebudú chýbať ani tie najhorúcejšie novinky.

Renault ZOE: Populárny elektromobil nesmie chýbať

Renault patrí medzi automobilky, ktoré sa elektrifikáciou svojich vozidiel zaoberali medzi prvými. Ich model ZOE sa stal najpredávanejším európskym elektromobilom v roku 2016 a darí sa mu aj naďalej. Je teda jasné, že na akcii Salón elektromobilov 2021 Košice nemôže chýbať.

Renault Zoe test
Renault Zoe | Foto: Redakcia

V základe je ZOE dostupný s 22 kW AC nabíjaním, no za príplatok je možné dostať aj rýchle DC nabíjanie. Na akciu do Košíc privezie automobilka aj Megane Grandtour PHEV a hybridné Clio. Všetky tieto automobily budú k dispozícii aj na testovacie jazdy.

Ďalšie informácie

Všetky potrebné informácie o výstave Salón elektromobilov 2021 budú postupne pribúdať na stránkach e-salon.sk a mojelektromobil.sk, ako aj na sociálnych sieťach Facebook a Instagram.


Už Vám nič neujde!

Prihláste sa na odber noviniek súvisiacich s týmto vozidlom

1. septembra 2021

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+